Covid-19 از اوایل سپتامبر 2019 در ایتالیا حضور داشت ، مطالعات غربالگری سرطان ریه نشان می دهد – RT World News

تحقیقات جدید نشان داده است که Covid-19 ماه ها قبل از شناسایی رسمی آن در ایتالیا فعال بوده است ، و س questionsالات بیشتری را درباره ریشه واقعی ، میزان و مدت واقعی شیوع همه گیر در حال ایجاد است.

مطالعه پیشگامانه جدید که توسط دانشمندان با انستیتوی سرطان میلان و دانشگاه سیه نا انجام شد ، این هفته توسط مجله Tumori Journal منتشر شد. این تحقیق بر اساس تجزیه و تحلیل نمونه خون 959 نفر است که طی آزمایشات غربالگری سرطان ریه که بین سپتامبر 2019 و مارس 2020 انجام شده است ، جمع آوری شده است.

بیش از 11 درصد از افراد مورد آزمایش – 111 نفر – مشخص شد که دارای آنتی بادی مخصوص ویروس کرونا هستند. همه افراد مورد آزمایش بدون علامت بودند و هیچ نشانه ای از بیماری نشان نمی دادند. 23 مورد از نتایج مثبت به سپتامبر 2019 برمی گردد که حاکی از آن است که ویروس در تابستان گذشته در کشور وجود داشته است – حدود شش ماه قبل از همه گیری ‘آغاز شد و ‘رسیده’ ایتالیا

این تحقیق جدید باعث ایجاد حفره های جدید در این باور خوب شده است که ویروس کرونا ویروس از شهر ووهان چین در حدود دسامبر 2019 ظهور کرده و در ژانویه 2020 به بیماری همه گیر تبدیل شده است. در نمونه های واقعی خون ، در مقایسه با یافته های قبلی و کمتر قطعی که همچنین نشان می دهد که جدول زمانی همه گیری ایجاد شده می تواند اشتباه باشد.
همچنین در rt.com
آزمایشات آب فاضلاب نشان می دهد که کوید -19 در اواسط ماه دسامبر در ایتالیا وجود دارداخبار مرتبط  پلیس کانادا معترضان ضد نژادپرستی را که از رفتن به خانه امتناع ورزیدند اشک می زند - RT World News

به نظر می رسد نتیجه گیری این مطالعه با گزارش علائم شدید تنفسی و “آنفولانزای غیر معمول” در اواخر سال 2019 در میان سالمندان ایتالیا بیداد می کند. مطالعه دیگری که توسط دانشمندان ایتالیایی در ماه ژوئن منتشر شد ، نشان داد که رد ویروس کرونا در آب فاضلاب مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت در اوایل دسامبر گذشته.

یافته های مشابهی توسط دانشمندان سایر کشورها نیز بدست آمده است. محققان اسپانیایی ادعا کرده اند که ویروس کرونا را در نمونه های فاضلاب گرفته شده در اوایل ماه مارس 2019 ردیابی کرده اند.

تجزیه و تحلیل سوابق بیمارستان از اواخر سال 2019 در ایالات متحده نیز میزان غیرمعمول آن را نشان می دهد ‘آنفولانزا’ بیماران ، که بسیاری از آنها سنگین تجربه کرده اند “سرفه کردن” و سایر علائم شدید تنفسی.

در سطح جهانی ، تعداد موارد ثبت شده Covid-19 از مرز 54 میلیون نفر گذشته است ، در حالی که بیش از 1.3 میلیون نفر تلف شده اند ، آخرین آمار دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد. با وجود شواهد فزاینده ای که نشان می دهد شیوع بیماری قبل از شروع “رسمی” آن آغاز شده است ، به احتمال زیاد در یک روز واقعی میزان همه گیری تجدید نظر می شود.
همچنین در rt.com
آیا Covid-19 قبل از کریسمس گذشته به طور آزاد در سراسر جهان گسترش می یافت؟ شواهد مرتباً انباشته می شونداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *