Covid-19 پیش از ورود ویروس از چین و ایتالیا – در سكوت در فرانسه گردش می كرد – مطالعه – RT World News

ادعا می کند که شیوع تاج ویروس در فرانسه ارتباط چندانی با موارد وارد شده از چین یا ایتالیا ندارد ، زیرا تحقیقات دیگر ادعا می کند که نوع دیگری از بیماری منشاء ناشناخته قبلاً افراد را در این کشور آلوده کرده است.

ویروس شناسان در انستیتوی پاستور در پاریس ، ژنوم های نمونه گرفته شده از 97 بیمار فرانسه و سه بیمار کروناویروس الجزایر را بین 24 ژانویه و 24 مارس ترتیب داده اند.

آنچه آنها دریافتند این است که انواع غالب گونه های ویروسی Covid-19 در فرانسه با انواع وارد شده از چین یا ایتالیا متفاوت است و متعلق به گروه دیگری یا “کلاد” است.

اولین نمونه در کلاد فرانسوی از تاریخ 19 فوریه و مربوط به یک فرد آلوده است که به تازگی به خارج از کشور سفر نکرده و هیچ ارتباطی با حاملان احتمالی این بیماری نداشته است.
همچنین در rt.com
مرگ و میر کووید 19 در بخش مراقبت های ویژه فرانسه سه تا چهار ساعت بالاتر از آمار رسمی – گزارشاخبار مرتبط  ایران آزمایش های انسانی برای واکسن Covid-19 تولید داخل را آغاز می کند - اخبار جهانی RT

“ما می توانیم استنباط کنیم که ویروس در ماه فوریه در سکوت در فرانسه گردش می کرد” پیش از موج موارد Covid-19 در کشور ، ویروس شناسان در مقاله ای گفتند که در وب سایت bioRxiv منتشر شده اما هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است.

منشا این گونه سوم برای دانشمندان ناشناخته بود. آنها همچنین خاطرنشان كردند كه نمونه گیری آنها برای تعیین اطمینان از زمان معرفی آن در فرانسه كافی نبود.

نخستین مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اواسط ماه فوریه در کشور به ثبت رسید که 129 هزار و 859 نفر به عنوان آلوده تأیید شده و 23.660 نفر از آن زمان درگذشتند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *