Duterte به دنبال بهترین معامله واکسن Covid است اما “گدایی نمی کند” یا به تأمین کنندگان خصوصی اجازه می دهد تا فیلیپین را جدا کنند – اخبار جهانی RT

رودریگو دوترته ، رئیس جمهور فیلیپین گفت که یک معامله مستقیم دولت به دولت برای واکسن ویروس را با چین یا روسیه دنبال خواهد کرد ، و هشدار داد که تأمین کنندگان خصوصی “فاسد” می توانند کشور خود را کلاهبرداری کنند.

“بگذارید به همه بگویم که ما التماس نخواهیم کرد ، ما پول خواهیم داد” دوترته دوشنبه شب در یک سخنرانی تلویزیونی گفت ، در حالی که مانیل به دنبال خیرات نیست اما هدف آن امضای توافق نامه مستقیم دولت به دولت و بدون واسطه است.

رئیس جمهور وضعیت مذاکرات واکسن با پکن یا مسکو را مشخص نکرد و گفت که او فقط از دو کشور به عنوان منابع احتمالی خارج از کشور نام برد. “احساس فوریت” ، و آن “همه گزینه ها” هنوز روی میز بودند.

موردی که بتواند بهترین علاقه را برای کشور داشته باشد انتخاب خواهد شد.

دوترته بر لزوم تهیه تلقیح مستقیم از یک کشور دوست خارجی و نه تجارت خصوصی تأکید کرد و هشدار داد که چنین معاملات فقط می تواند “مشکل” و این به معنای معامله دولت است “بدون فساد”
همچنین در rt.com
داروسازی غربی “همه چیز در مورد سود” است: Duterte فیلیپین متعهد می شود که فقط واکسن ویروس کرونا را از روسیه و چین تهیه کندبر اساس بودجه ملی پیشنهادی خود برای سال 2021 ، مانیل حدود 2.5 میلیارد پزوی فیلیپین (51.6 میلیون دلار) به خرید واکسن اختصاص خواهد داد ، که به گفته دوترته وزیر امور مالی کارلوس “سانی” دومینگز III.

اخبار مرتبط  مظنون پس از گروگانگیری در بانک برلین دستگیر شد ، 200 پلیس مستقر شدند - اخبار جهانی RT

“از آنجا که او قرار است پول پرداخت کند ، من به سانی گوش خواهم داد. اگر بودجه ای نباشد ، او به زندان خواهد رفت “ رئیس جمهور گفت ، ظاهراً برای یکی از اعضای کابینه خودش زمان زندان را تهدید می کند.

دوترته قبلاً شركت هاي داروسازي غربي را كه براي مصون سازي از ويروس كرونا استفاده كرده بودند ، به آتش كشيد و گفت: “همه چیز در مورد سود ،” با اشاره به برخی از شرکت ها که درخواست a “قبل از تزریق واکسن ، پول نقد پیش پرداخت کنید.” رهبر هشدار جدی به هر شرکتی که پیشنهادات مشابه را ارائه دهد ، داد “من شما را لگد خواهم کرد **.”

اگرچه رئیس جمهور پیشنهاد داده است اولین کسی باشد که در کشورش از اسپاتنیک V استفاده می کند ، اما مشخص نیست که چنین ترتیبی انجام شده است یا خیر. با این حال ، ایگور خووایف ، سفیر مسکو در کشور جزیره ، اخیراً اظهار داشت که لغزش ممکن است تا پایان سال در دسترس فیلیپین باشد.
همچنین در rt.com
س questionsالات Sputnik V پاسخ داد: رئیس تیم تامین مالی اولین واکسن Covid-19 در جهان فرمول را برای منتقدان توضیح می دهدفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *