FBI در حال جستجو برای “جاسوسان نظامی چینی” در سراسر ایالات متحده است زیرا پومپئو خواستار جنگ صلیبی علیه پکن است – RT World News

FBI ادعا کرده است که محققان چینی با پیوندهای پنهانی نظامی در دهها شهر ایالات متحده فعال هستند ، درست همانطور که دیپلمات ارشد آمریکایی از “جهان آزاد” خواست تا در برابر پکن متحد شوند و “شاخکهای هیولا فرانکنشتاین را متحد کنند.”

از طریق مصاحبه های اخیر ، دفتر تحقیقات فدرال می گوید كه پرده از این موارد كشف كرد “تلاش هماهنگ” توسط تعدادی از شهروندان چینی که تحقیقات علمی را در آمریکا انجام می دهند “وابستگی واقعی خود را پنهان کن” به ارتش رهایی بخش مردم ، با هدف “از ایالات متحده و مردم آمریکا بهره مند شوید.” براساس اعلام وزارت دادگستری ، چهار نفر از این افراد به تقلب ویزا متهم شده اند.

این اتهام در حالی صورت می گیرد که واشنگتن تنش های خود را با جمهوری خلق برقرار می کند و کارمندان دیپلماتیک چین را از کنسولگری در هیوستون در اوایل هفته جاری بیرون می کشد ، زیرا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ هشدار داد که امکانات اضافی بسته می شود.

بیشتر بخوانید: “به ما شواهدی بدهید”: کنسول چین در میان اتهامات جاسوسی و دستور بستن کنسولگری هیوستون ، اثبات اثبات این امر را دارد

وزیر امور خارجه ، مایك پومپئو ، با تردید بر لفاظی های ضد چین ، روز پنجشنبه در كتابخانه ریاست جمهوری نیكسون در كالیفرنیا ظاهر شد تا یك دستور مرزی خط مرزی علیه پكن را تحویل دهد – كه وی با این عنوان نام برد. “چین کمونیستی و آینده جهان آزاد”. پومپئو طی سخنرانی 40 دقیقه ای از متحدان ایالات متحده خواست تا به تلاش های جهانی بپیوندند “القاء تغییر” در رفتار کشور ، هشدار داد که پکن تهدیدی است “مردم و سعادت ما.”

اگر جهان آزاد چین کمونیست را تغییر ندهد – [it] مطمئناً ما را تغییر خواهد داد
همچنین در rt.com
کیتلین جانستون: در دنیای تهاجم بعد از عراق ، کاملاً جنون آمیز است که کورکورانه به روایت ایالات متحده درباره چین اعتقاد داشته باشیددر حالی که پومپئو گفت دولت تصویب کرده است “سخت است” وی با اصرار به چین ، اصرار داشت كه سایر كشورها به این ابتکار عمل كنند “مردم چین را توانمند کنید ،” متوقف شدن خواستار تغییر رژیم صریح است.

اخبار مرتبط  شیوع ویروس آنفلوانزای مرغی بسیار بیماریزا H5N8 در طیور لیتوانیایی - اخبار جهانی RT

“هر ملتی مجبور است در مورد چگونگی محافظت از امنیت ملی ، رونق اقتصادی و ایده آل های خود از شاخه های حزب کمونیست چین ، به درک خود برسد.” پمپئو گفت.

رئیس جمهور نیکسون یك بار گفت كه می ترسد با گشودن جهان به CCP ، “فرانكشتاین” را ایجاد كرده باشد … و اینجا ما هستیم.

وزیر امور خارجه در ادامه ضمن محكوم كردن رئیس جمهور چین ، شی جینپینگ ، به عنوان یك سال “مؤمن واقعی به یک ایدئولوژی ورشکسته ورشکسته” که است “مقدر استبداد” ، ادعا می کند که کمونیست ها تقریبا همیشه دروغ می گویند. گرچه واشنگتن همچنان به معامله با پکن ادامه خواهد داد “گفتگوها این روزها متفاوت است ،” پمپئو گفت ، افزود که اکنون MO دولت است “عدم اعتماد و تأیید” – قرار دادن یک چرخش جدید ضرب المثل بر یک ضرب المثل روسی که مشهور توسط رونالد ریگان در معاملات خود با اتحاد جماهیر شوروی سابق است.
همچنین در rt.com
ایالات متحده ادعا می کند چین “دانشمند جاسوسی نظامی” را در کنسولگری SF پنهان کرده است. پکن آن را آزار و اذیت با تعصب می نامداز آنجا که ایالات متحده نسبت به انتخابات ریاست جمهوری خود در ماه نوامبر فاصله دارد ، واشنگتن در ماه های اخیر توره اتهامات را در پکن به راه انداخته است – از سرزنش این کشور برای همه گیر کروناویروس گرفته تا اهداف نقض حقوق ادعا شده در هنگ کنگ و جاهای دیگر. چین بارها و بارها نادرست را انكار كرده است و اصرار دارد كه آمریكا صرفاً از مشكلات داخلی خود منحرف شود. با این حال ، به برخی از اقدامات خصمانه تر واشنگتن تلافی کرده است ، که اخیراً با صدور حکم کنسولگری ایالات متحده در شهر چنگدو در واکنش به بسته شدن مشابه در روزهای قبل در هیوستون ، تعطیل شد.
همچنین در rt.com
سلام “Chinagate”: چرا سرزنش پکن همه عصبانیت این چرخه انتخابات ایالات متحده استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *