Google درآمد تبلیغاتی را از سایت های مخالف coronavirus – اجماع – کاهش می دهد – RT World News

گوگل اعلام کرده است که تبلیغات را از طریق صفحات وب که ترویج نظریه های توطئه coronavirus را ممنوع می کنند ، یا “اجماع علمی معتبر” در مورد ویروس کشنده را به چالش می کشد.

Google قبلاً تبلیغات تبلیغاتی درمورد استفاده از coronavirus آزار دهنده یا جلوگیری از تبلیغ را ممنوع کرده است “اطلاعات نادرست پزشکی” ، اما غول فناوری روز جمعه یک قدم جلوتر رفت و به CNBC گفت كه از ماه آینده ، ناشران را از نمایش تبلیغات گوگل در كنار محتوای توطئه coronavirus ممنوع می كند. این شرکت افزود: اگر سایتی به اندازه کافی این سیاست را نقض کند ، این ممنوعیت به کل سایت افزایش می یابد.
همچنین در rt.com
سلام ، گوگل ، سانسور شما از “Plandemic” فقط کتاب نویسنده خود را به پرفروش شماره 1 تبدیل کرد. این اثر Streisand ، احمقانه است!سخنگوی گوگل در مورد اینكه چه نوع محتوا ممنوع تلقی خواهد شد ، به خبرنامه گفت كه محتوای ادعا شده برای واكسنها یك تلاش برای كنترل جمعیت است ، اینكه بیل گیتس ویروس را ایجاد كرده است ، و این یك bioweapon است كه در آزمایشگاه چینی طراحی شده است. ناپاک از قانون. سخنگوی این سخنگو افزود: هرگونه ادعایی علیه این “اجماع علمی معتبر” منجر به ممنوعیت خواهد شد

“اجماع علمی معتبر” به نظر می رسد یک اصطلاح باز برای تفسیر است ، به ویژه اینکه علم به جای اینکه یک مجموعه ثابت از عقاید باشد ، یک روش تحقیق است. با این حال ، رویکرد اعتماد به نفس Google به آخرین خبرها در یک سری از تلاشها برای بستن کرونا ویروس است “اطلاعات نادرست”

در ماه مارس ، این شرکت اکثر مطالب غیردولتی را در مورد شیوع این بیماری ممنوع اعلام کرد ، اما وقتی دموکرات ها در ایالات متحده شکایت کردند که از این رویکرد به نفع دولت ترامپ است ، این روند را معکوس کرد. همچنین ممنوعیت فروش ماسک صورت ، هنگامی که اجماع علمی این بود که آنها کار نمی کنند. از آن زمان به بعد ، این اجماع تغییر کرده است و رفتن بدون نقاب در بعضی از کشورها یک جرم جریمه است.

اخبار مرتبط  گزارش جدید می گوید - آژانس های جاسوسی ایالات متحده در مورد ادعاهای "فضل های روسی" ابراز تردید دارند - RT World News
همچنین در rt.com
آمازون BACKS پس از بسیاری از جمله ، از جمله الون ماسک ، آن را به دلیل سانسور سؤال از کتاب سوء استفاده از تهدید Covid-19 به خطر انداخت.سرکوب Google تأثیری بر داستانهای خبری مبنی بر خنثی کردن تئوری های توطئه یا برچسب گذاری صریح آنها به این ترتیب ندارد. با این حال ، این در واقع هیچ تضمینی برای ایمنی نیست.

در اوایل این هفته ، تعدادی از تبلیغ کنندگان تبلیغات گوگل خود را از وب سایت RT بیرون کشیدند ، پس از اینکه انتشار دیگری داستان چند داستان را تصدیق کرد “تئوری های توطئه.” این داستانها نظریه ها را چنین عنوان می کردند ، اما به تعبیر مبارزان این مطالب را شامل نمی شدند “کافی” هشدارها

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *