HELMET ضد Covid از فناوری های فضایی برای متوقف کردن ویروس در مسیرهای خود استفاده می کند (VIDEO) – RT World News

در مورد ماسک های صورت را فراموش کنید ، مهندسان کلمبیا کلاه مخصوصی را طراحی کرده اند که توسط فضانوردان مورد استفاده قرار می گیرد تا به عنوان حباب محافظت در برابر عفونت کروناویروس کار کنند.

این صندلی آینده برای افرادی که آسیب پذیر ترین و چه کسانی هستند ، در نظر گرفته شده است “واقعاً زندگی روزمره خود را با ریسک زیادی زندگی می کنند” مهندس هوانوردی ، آندرس فلیپه ژیرالو ، به بیمار گفت ، به آژانس تصویری Ruptly RT.

با این حال ، با توجه به خالق کلاه ایمنی ، ریکاردو آندرس کوند ، نیز مناسب خواهد بود “هر کس می خواهد از او محافظت کند” از این بیماری ، که تاکنون حدود 296000 نفر را آلوده کرده و بیش از 10،000 نفر را در کلمبیا کشته است.

اگرچه با همه اختلاف نظرهای جهانی اخیر در مورد پوشیدن ماسک ، مشخص نیست که چند نفر عادی از راه رفتن در کنار کلاه ایمنی که به چشم نمی خورد از یک لباس فضایی بیرون بیایند ، بلند می شوند.

اخبار مرتبط  تحت برنامه "Green Passport" ممکن است از حمل و نقل عمومی به شهروندان فرانسوی که از فشار Covid-19 خودداری می کنند ممنوع شود - RT World News

آنها گفتند که نمونه اولیه نهایی که این دوربین دوگانه را به دوربین ها نشان داد ، نتیجه یک فرایند طراحی طولانی است ، و 84 نسخه قبلی از این هدفون رد نشده است.

کلاه ایمنی متشکل از یک ساختار پلاستیکی ، یک اتصالات الکتریکی ، فیلترها و یک باتری است که امکان گردش هوای تمیز و غیر آلوده در داخل را فراهم می کند. اگرچه ممکن است بسیار بزرگ و حجیم به نظر برسد ، وزن آن فقط 650 گرم (22.9 اونس) است و به شما امکان می دهد تا با استفاده از این ویدئو ، بدون هیچ گونه عارضه با تلفن صحبت کند.

ارزش تجاری این اسباب بازی به طور بالقوه برای صرفه جویی در زندگی 400000 پز کلمبیایی تخمین زده می شود که کمتر از 130 دلار است.
همچنین در rt.com
هزاران نفر در برلین در برابر ماسک های اجباری و اقدامات Covid-19 راهپیمایی می کنند (عکس ، فیلم های ویدئویی)فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *