HUGE BLAZE در بازار مواد غذایی آژمان ، امارات متحده عربی (ویدئو) – اخبار جهانی جهان

آتش نشانان و خدمه دفاع مدنی روز چهارشنبه در آتش سوزی بزرگ در بازار میوه و سبزیجات در شهر عجمان امارات متحده عربی قرار دارند. هیچ گونه جراحتی گزارش نشده است ، و علت این حریق هنوز مشخص نیست.

تنها یک روز پس از انفجار گسترده ویرانگر بیروت ، پایتخت لبنان ، که باعث کشته شدن بیش از 100 نفر شد ، عجمان امارات متحده عربی اکنون با این آتش سوزی گسترده دست و پنجه نرم می کند. شاهدان عینی فیلم هایی از مقیاس نگران کننده این حریق را در رسانه های اجتماعی منتشر کردند.

به گزارش گلف نیوز ، این آتش سوزی حدود ساعت 6 بعد از ظهر به وقت محلی رخ داد. رجب الساوی ، صاحب یک فروشگاه گوشت در بازار ، اولین پاسخ دهندگان به این آتش سوزی هشدار داده شدند.

اخبار مرتبط  ایران به آژانس بین المللی انرژی اتمی هشدار می دهد كه گزارش های اطلاعاتی اسرائیل را در مورد نقض توافق هسته ای با ارزش اسمی در تهران - گزارش جهان جهانی

“ده ها مغازه در آنجا وجود دارد ،” خرده فروش گفت.

علت آتش سوزی هنوز مشخص نیست ، اما بنا بر گزارش ها ، این بازار ماه ها به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 بسته شده است. ملی اعلام کرده است که چندین کارگر در مغازه های مجاور سعی در شعله های آتش با آتش خاموش کردند ، اما نتوانستند جلوی گسترش را بگیرند.

به گفته رسانه های محلی ، یک بیمارستان در نزدیکی این شهر به دلیل نزدیکی با آتش تخلیه شد.

بنا بر گزارش ها ، آتش نشانان آتش سوزی را تحت كنترل گرفتند و در حال كار هستند کاملاً خاموشش کن

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *