“incel” کانادایی که در سال 2018 دهها خیابان را در خیابان تورنتو برش زد در 10 قتل درجه اول مقصر شناخته شد – RT World News

دادگاهی در تورنتو حکم داد که یک مرد کانادایی هنگام شخم زدن یک ون به افراد وحشت زده در یک خیابان شلوغ شهر در سال 2018 می دانست که چه کاری انجام می دهد و وی را به جرم 10 قتل درجه یک و 16 قتل مقصر شناخته است.

روز چهارشنبه ، قاضی دادگاه عالی انتاریو ، آن مولی در تحویل حکم خود از طریق ویدئو ، فقط از قاتل ، الک میناسیان ، به عنوان “جان دوو” یاد کرد و گفت که وی برای اقدامات خود در 23 آوریل 2018 میلادی خواستار تبلیغات است. او خود را به عنوان ” incel »، به معنای« تجرد غیر ارادی ».

“او می دانست که مرگ غیرقابل بازگشت خواهد بود” وی در رد ادله دفاعی گفت که اوتیسم به این معنی است که وی مسئولیت کیفری ندارد. “او می دانست خانواده هایشان غمگین می شوند.”

دادگاه پنج هفته ای تقریباً به طور کامل به وضعیت روانی متهم متمرکز بود و وکلای مدافع اظهار داشتند که اختلال طیف اوتیسم توانایی او را در درک نادرستی اقدامات خود مختل می کند و نباید مسئولیت کیفری اقدامات وی را به عهده داشت.
همچنین در rt.com
پیرس مورگان می گوید که خانه او پس از تهدید به مرگ مانند “فورت ناکس” است و او برای کمک به “افراد عادی” با Facebook فریب می زنداخبار مرتبط  رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در برابر "ملی گرایی واکسن" ، زیرا 172 کشور عضو برنامه توزیع واکسن جهانی Covid-19 شده اند - RT World News

این استدلال ها توسط قاضی رد شد ، وی گفت كه او آزادانه گزینه ای را انتخاب كرده است كه از نظر اخلاقی نادرست است و می داند چه عواقبی برای خود و دیگران خواهد داشت.

دادگاه شنید که وی رزرو اجاره ون را در 4 آوریل انجام داده است – به گفته دادستان ، نشانه ای از برنامه وی برای انجام حمله بعدی و تلاش برای کشتن هر چه بیشتر.

میناسیان پس از دستگیری به افسران پلیس گفت که او یک باکره است که هرگز دوست دختر نداشته است ، به استفاده از ون به عنوان سلاح اعتراف کرد و گفت که می خواهد حملات دیگر را القا کند.

“مهم نیست که او ندارد پشیمانی و همدردی با قربانیان ، “گفت مولوی.

میناسیان به طور خودکار و بدون امکان آزادی مشروط برای حداقل 25 سال به حداقل حبس ابد محکوم خواهد شد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *