JK Rowling به عنوان transphobe AGAIN محکوم شد – RT World News

نویسنده انگلیسی J.K. رولینگ به دلیل اصرار وجود چنین چیزی به عنوان رابطه جنسی بیولوژیکی ، برای دومین بار در شش ماه توسط تیپ های بسیار بیدار که قبلاً خالق “هری پاتر” و کتاب هایش را بت پرستی می کردند ، محکوم می شود.

رولینگ شنبه شب عصر بهمن را نورد کرد و صدای ناخوشایندی را در مورد مقاله ای منتشر کرد “افرادی که قاعدگی می کنند” به جای ، خوب ، زنان.

او فقط در دو ساعت بیش از 10،000 پاسخ دریافت کرد ، از خشم گرفته تا استعلام.

“تعداد زیادی مرد و باینری وجود ندارند که شما را به طور مطلق سر کاهو کاهو می کنند.”یکی گفت. “نفرت از افراد ترسو و وحشتناک را متوقف کنید” گفت یکی دیگر.

سخنان شما درد غیرقابل تصور دارد. من از شما خواهش می کنم به صداهایی که زندگی شما را تغییر داده اید گوش دهید. “ بود یکی از واکنش های کمتر خصمانه

“شما به معنای واقعی کلمه در این کتاب خود شرور می شوید ،” پتی هریسون ، فعال مهاجرت ، گفت كه پس از آن اساساً رولینگ را نژادپرست برای استفاده از نام چینی خاصی در كتابهای “هری پاتر” نامید.

این سریال درباره جادوگران و جادوگران نوجوان در یک مدرسه شبانه روزی انگلیس ، روولینگ را از یک مادر مجرد اسکاتلندی در حال تبدیل شدن به یک نویسنده پرفروش بین المللی و بت میلیون ها هوادار پاتر در سراسر جهان تبدیل کرد.

اخبار مرتبط  ماکرون می گوید - فرانسه اخبار جهان را اعلام می کند ، فرانسه ناو هواپیمابر هسته ای می سازد تا جایگزین پرچمدار شارل دوگل شود

او نسبتاً “بیدار” شد سیاست – انتقاد بی امان از رئیس جمهور ایالات متحده به ویژه دونالد ترامپ – او را به نوعی نمادی از مقاومت آنلاین نیز قرار داد. حداقل تا دسامبر گذشته ، هنگامی که رولینگ برای یک زن انگلیسی صحبت کرد که به دلیل جرم گفتن اینکه رابطه جنسی بیولوژیکی وجود دارد ، از کار خود اخراج شد.
همچنین در rt.com
“او به مرگ خواران پیوسته است”: JK Rowling به عنوان “TERF” به دلیل حمایت از زن اخراج شده برای گفتن رابطه جنسی تغییر پذیرفت.با این حال رولینگ از ارائه عذرخواهی در زیر فشار انتقاد خودداری کرده است ، درعین‌حال موقعیت خود را در یک سری توییت توضیح داده است.

“اگر رابطه جنسی واقعی نیست ، هیچ جاذبه ای همجنسگرا وجود ندارد. اگر رابطه جنسی واقعی نیست ، واقعیت زندگی زنان در سطح جهانی پاک می شود. من افراد ترانس را می شناسم و دوست دارم ، اما پاک کردن مفهوم سکس توانایی بسیاری از افراد را برای گفتگوهای معنادار در مورد زندگی خود حذف می کند. “ او نوشت.

متنفر بودن حقیقت متنفر نیست.

در حالی که او احترام می گذارد “هر شخص متعلق حق دارد به هر روشی که احساس اصالت و راحتی کند ، زندگی کند.” رولینگ توضیح داد ، “در عین حال ، زندگی من با زن بودن شکل گرفته است. من اعتقاد ندارم که بگوید متنفر است. ”

با این حال ، وقتی توهین ها و اتهامات ادامه پیدا کرد ، رولینگ خاموشی تر شد و به کسی پاسخ داد که او را با گفتن اینکه فمینیست رادیکال استثمارگر (TERF) است. “زمان تغییر می کند. نفرت زن ابدی است. “

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *