Kendra Sunderland ستاره پورنو اینستاگرام خود را در پی اظهار نظرهای دارای رتبه بندی X در مورد مدیر عامل پلت فرم – RT World News آغاز کرد

یک حساب تأیید شده و 2.2 میلیون فالوور کافی نبود تا Kendra Sunderland از بوت شدن در اینستاگرام نجات یابد ، پس از اینکه این پورنو ستاره نظرات خود را در مورد اقدامات جنسی با مدیر عامل سایت رسانه های اجتماعی اعلام کرد.

این حماسه چند هفته پیش آغاز شد ، زمانی که بازیگر 25 ساله بزرگسال عکسی بدون پوشش از خودش را روی سکو قرار داد و سپس در اظهار نظری ادعا کرد که به او اجازه داده شده قوانین سختگیرانه برهنگی سایت را نقض کند زیرا “دمیدن” “مدیر عامل اینستاگرام”.

علی رغم اینکه اینستاگرام قوانین کاملاً سختگیرانه ای درباره برهنگی دارد ، اما حساب ساندرلند همچنان ثابت بود. این هفته ، هنگامی که وی یک ویدیوی زنده از اینستاگرام خود را به صورت زنده در اینستاگرام منتشر کرد ، مسائل بیشتر افزایش یافت ، که در آن او از عمل جنسی با یک کیرگول تقلید کرده و ادعاهای مشابهی را در مورد رئیس شبکه اجتماعی مطرح کرد.

“سلام بچه ها! فقط می خواهم به شما اطلاع دهم که من هنوز حذف نشده ام ، ” او گفت. “من دیوانه هستم من ممکن است مدیر عامل اینستاگرام را مکیده باشم. اما هرچه باشد ، من اینجا هستم تا بمانم! “
همچنین در rt.com
برهنگی را تعریف می کنید؟ YouTube مدل Belle Delphine را به دلیل داشتن محتوای جنسی ممنوع می کند ، وقتی از او خواسته می شود توضیح دهد که چرا موسیقی ویدیوهای نژادی موفق به کسب مجوز می شوند ، آن را ممنوع می کنداین ادعا بیش از چند ابرو بالا برد ، زیرا به نظر می رسید قوانین Instagram در مورد ساندرلند اعمال نمی شود. به کاربرانی که سعی در پرچم گذاری این تصویر داشتند ، اطلاع داده شد که این خط مشی سایت را نقض نمی کند.

با این حال ، اوضاع به سرعت در روز پنجشنبه رخ داد و ستاره پورنو پیدا کرد که حساب کاربری خود را بسته است. “بیش از یک میلیارد نفر از اینستاگرام استفاده می کنند و این بدان معناست که ما اشتباه می کنیم. این حساب خط مشی های ما را نقض کرده و اکنون آن را حذف کرده ایم. ” شرکت مادر اینستاگرام ، فیس بوک ، در بیانیه ای به Daily Beast گفت.

اخبار مرتبط  قربانی مثله کردن زنان در دستگاه تناسلی ، داستان نگران کننده ای را با RT به عنوان عملی در ظهور در آلمان به اشتراک می گذارد - RT World News

“این شخص هیچ ارتباطی با مدیران شرکت ما ندارد و ادعا می کند که وی درمان ترجیحی دریافت کرده بی اساس است” اضافه شد

پس از آن ساندرلند با انتشار ادعای ابراز نارضایتی از سیاست های اینستاگرام ، پست های تحریک آمیز خود را در توییتر منتشر کرد و شکایات خود را اعلام کرد.

وی افزود: “هر زنی باید مجاز باشد كه نوك سینه های خود را پست كند. کاملاً واضح است که IG (اینستاگرام) در مورد کارگران جنسی تبعیض قائل می شود. هر آنچه من ارسال کردم برای زیر سوال بردن شرایط آنها و تلاش برای اثبات نکته ای بود که نباید مغایر با شرایط آنها باشد. ” او گفت.

“من درک می کنم که برای افرادی که آرزو می کنند همان پست را بکشند ناراحت کننده است. من نیز می بینم افرادی که چیزهای بدتر از من ارسال می کنند و از پس آنها بر می آیند. ابتدا ناامید شدم اما بعد فهمیدم که همه ما در یک مبارزه هستیم. “ وی افزود

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *