KFC پس از ارسال طبل مرغ “قدرت سیاه” برای بزرگداشت روز رهایی از ترینیداد – سرخ شده سرخ می شود – RT World News

KFC ترینیداد پس از اینکه زنجیره فست فود یک جشن تعطیل جشن پایان برده داری را با یک تبلیغ مرغ الهام گرفته از BLM برگزار کرد ، توسط کاربران رسانه های اجتماعی کباب شد. این شرکت بعداً برای این پست عذرخواهی کرد.

شرکت فرعی ترینیداد زنجیره مرغ ظاهراً می خواست در روز رهایی ملت کارائیب ، که بزرگداشت پایان برده داری در مستعمرات امپراتوری انگلیس است ، همبستگی خود را نشان دهد. در یک پست اینستاگرامی ، KFC ترینیداد یک درام مرغ را با شبح یک مشت “قدرت سیاه” نشان داد که اخیراً توسط جنبش Black Lives Matter محبوب شده است. “مبارک رهایی دا“، گرافیک خوانده شده.

طولی نکشید که این پست توجه کاربران اینترنت را به خود جلب کرد.

“این نژادپرستانه ترین کاری است که من تاکنون دیدم شرکتی انجام می دهد ، چقدر ناشنوا هستند؟” پرسید یکی کاربر توئیتر عصبانی شد.

دیگران گفت گرافیک بود “مضطرب” و “احمق.”

یکی از ناظران استدلال کرد که اگرچه احتمالاً پست در نژادپرستانه در ایالات متحده یا اروپا در نظر گرفته می شود ، اما با این مطابقت دارد “حس شوخ طبعی” در ترینیداد و توباگو.

در پی این اعتراض ، این شرکت پیام اینستاگرام را بیرون کشید و جای عذرخواهی را جایگزین آن کرد.

اخبار مرتبط  چین و هند پس از درگیری های خونین مرزی - هفته ها پس از درگیری خونین مرزی ، نیروهای منطقه را به سمت "منطقه بافر" در هیمالیا مستقر کردند - گزارش ها - RT World News

وی گفت: “قصد ما حمایت و تشخیص اهمیت این رویداد مهم تاریخی بود. ما می دانیم که پست های ما با گرامیداشت روز رهایی ، پاسخ های منفی به همراه داشته است. واضح است که ما آن را اشتباه کردیم و می خواهیم بدون قید و شرط عذرخواهی کنیم از جرمی که ایجاد شده است ، “ بیانیه خوانده شده

با این حال بسیاری از مردم تصور می کردند که عذرخواهی غیر ضروری است.

“من صادقانه پست را خلاق پیدا کردم … بنابراین یا مسئله را گم می کنم یا به تناسب منفجر شده است ،” یکی از پاسخ های برتر را در اینستاگرام بخوانید.

KFC برای انتشار پست های رسانه های اجتماعی که حساس به نژادپرستانه تلقی می شوند ، از مصرف گرما بسیار دور است.

در پاسخ به تظاهرات های ضد نژادپرستانه ایالات متحده پس از کشته شدن جورج فلوید به دست پلیس مینیاپولیس ، پوییس مرغ با صدای جیر جیر توییت کرد که زنجیره رستوران خواهد بود. “هیچ چیز بدون زندگی سیاه” بعداً این صدای جیر جیر جیر جیر کرد و پیامی را جایگزین پیام خود مبنی بر استفاده از سکوی خود برای پشتیبانی از جنبش BLM کرد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *