Kurz اتریش پس از حمله به وین ، نذر کرد که با “اسلام سیاسی” مبارزه کند – RT World News

صدراعظم اتریش ، سباستین کورز گفته است که انتظار دارد اروپا در پی حمله تروریستی در وین ، در حالی که خواستار تلاش گسترده در اتحادیه اروپا برای مبارزه با “اسلام سیاسی” است ، آنچه را “تحمل سوund تفاهم” خواند ، کنار بگذارد.

“من انتظار دارم که تحمل غلط درک شده … در همه کشورهای اروپایی پایان یابد ،” Kurz به روزنامه Die Welt آلمان گفت ، افزود که ایدئولوژی از “اسلام سیاسی” به خطر می اندازد “آزادی ما” و همچنین بسیار “مدل زندگی اروپایی”

صدراعظم اظهار داشت که این موضوع به قدری جدی است که نیاز به پاسخ در سطح اروپا دارد ، افزود که وی قبلاً این موضوع را در تماس های تلفنی با بسیاری از رهبران اروپایی مطرح کرده و همچنین قصد دارد علیه “اسلام سیاسی” موضوعی در اجلاسهای آینده اتحادیه اروپا در دستور کار قرار دارد.

کورز نیز در گفتگو با رسانه های اتریش تصمیم به آزادی مشروط حمله کننده وین را خواستار شد “قطعا اشتباه است.” پیش از این ، کارل نهامر ، وزیر کشور این کشور اعتراف کرد که رادیکال اسلامگرا که روز دوشنبه چهار نفر را کشته و 23 نفر دیگر را زخمی کرد “فریب” یک برنامه رادیکالیزه سازی تحت نظارت وزارت دادگستری.
همچنین در rt.com
کورز پس از حمله تروریستی وین می گوید: “درگیری بین اتریشی ها و مهاجران نیست ، بلکه بین تمدن و بربریت است.”این عامل جنایت پیش از این در آوریل 2019 به اتهام بیعت با دولت اسلامی (داعش ، داعش سابق) و تلاش برای پیوستن به تروریست ها در سوریه به 22 ماه زندان محکوم شد. با این حال ، او فقط حدود هشت ماه بعد آزاد شد زیرا دیگر تهدید محسوب نمی شد.

“اگر او از زندان آزاد نشده بود ، یک حمله تروریستی مانند این اتفاق نمی افتاد ،” کورز اعتراف کرد. با این وجود ، صدراعظم همچنین اظهار داشت که فقط وجود دارد “یک مقصر”“گناهکار” از این “حمله تروریستی وحشیانه و ناجوانمردانه اسلام گرایان” و این خود مهاجم است.

اخبار مرتبط  آمازون عروسک های جنسی منزجر کننده "واقع بینانه" کودک را از وب سایت در فرانسه بیرون می کشد - RT World News

در پی تیراندازی روز دوشنبه ، کورز ظاهراً سعی کرد با گفتن این مسئله تنش های احتمالی را کاهش دهد “درگیری بین مسیحیان و مسلمانان ، یا بین اتریشی ها و مهاجران نیست” اما بین “تمدن و بربریت”
همچنین در rt.com
Kurz اتریش عهد می بندد که پس از حمله نوجوانان ترک به کلیسای وین ، با “اسلام سیاسی” مبارزه کندبا این حال ، فقط چند روز قبل از حمله ، Kurz قبلاً عهد کرده بود که “مبارزه با اسلام سیاسی” اگرچه در سطح ملی بود ، اما در پاسخ به حادثه دیگری که جمعیت جوانان ترک را دید در حالی که فریاد می زدند از طریق کلیسای وین هجوم آوردند “الله اکبر.”

معلوم نیست که آیا گفته های وی ممکن است باعث حمله روز دوشنبه شود که از آن زمان توسط تروریست های دولت اسلامی ادعا شده است که گفته می شود این انتقام انتقام حمایت اتریش از کارزار آمریكا در سوریه بوده است.

این تحولات در حالی رخ داد که فرانسه به دنبال قتل یک معلم مدرسه ، ساموئل پتی ، که در کلاس کاریکاتورهای حضرت محمد (ص) – کاریکاتورهایی از حضرت محمد (ص) را نشان می داد ، سرکوبی افراط گرایی را آغاز کرد – اقدامی که باعث محکومیت و اعتراض گسترده در جهان اسلام شد. این قتل همچنین به دنبال حمله دیگری در شهر نیس فرانسه رخ داد که منجر به کشته شدن سه نفر شد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *