LinkedIn در ارائه Stories Instagram به اینستاگرام ، فیس بوک و Snapchat می پیوندد اما بررسی ها متفاوت است – اخبار جهانی RT

LinkedIn متعلق به مایکروسافت آخرین نسخه جدید خود را ارائه کرده است که شامل ویژگی جدید Snapchat-esque Stories است. علی رغم ادعاهای خلاف این شرکت ، این افزودن با سردرگمی و تمسخر روبرو شده است.

این سایت شبکه حرفه ای بیش از 700 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و از چند ماه گذشته در برزیل ، هلند ، استرالیا ، امارات متحده عربی و فرانسه ظاهر جدید خود را با عملکرد Stories آزمایش کرده است.

به تازگی ، کاربران در ایالات متحده و کانادا به LinkedIn جدید دسترسی پیدا کرده اند ، و ادامه آن در هفته های آینده ادامه دارد.

LinkedIn Stories به بسیاری از ویژگی های موجود در پیشینیان اینستاگرام و اسنپ چت خود می بالد: گرفتن عکس یا یک فیلم کوتاه و قبل از بارگذاری در سایت ، آن را با GIF تزیین کنید ، جایی که 24 ساعت قبل از ناپدید شدن در اتر ادامه خواهد داشت. نترسید – در صورت استفاده از ویژگی ، می توانید تنظیمات حریم خصوصی پست های خود را نیز تغییر دهید.

داستان های اتصالات LinkedIn در بالای فید شما ظاهر می شود ، دقیقاً مانند فیس بوک ، اینستاگرام و سایر سیستم عامل های دارای این ویژگی.

مدیر ارشد محصول LinkedIn ، لیز لی معتقد است که مردم تمایل بیشتری برای تعامل با این سیستم عامل دارند دقیقاً به دلیل اینکه پست ها پس از یک روز محو می شوند.

اخبار مرتبط  سیارکی که ممکن است یک روز قبل از انتخابات ایالات متحده به زمین برخورد کند "آنقدر بزرگ نیست که بتواند آسیب برساند" ، نیل دگراس تیسون به زمینیان اطمینان می دهد - RT World News

“اعضا در گذشته به اشتراک گذاشتن در LinkedIn را ترسناک می دانستند” لی گفت. “ما امیدواریم که این باعث ایجاد مکالمات بیشتر افرادی شود که فقط در LinkedIn محتوای مشترکی ندارند.”

این شرکت ادعا می كند كه به افراد كمك می كند هنگام كار از خانه در سراسر شیوع ویروس كرونا در ارتباط با همكاران خود باشند. همچنین پیشنهادات Stories روزانه برای حرفه ای نگه داشتن کارها از کاربران درخواست می شود.

“شما قرار نیست همان چیزهایی را که در شبکه های دیگر به اشتراک می گذارید به اشتراک بگذارید” لی اضافه کرد.

با این حال ، به نظر می رسد برای بسیاری از افراد در توییتر ، ثابت شده است که LinkedIn Stories پاسخ این سوال است “چگونه ممکن است 2020 بدتر شود؟”

در طراحی مجدد LinkedIn چندین به روزرسانی دیگر نیز وجود دارد ، از جمله گزینه های جدید فیلتر در عملکرد جستجو ، افزودن شکلک ها و امکان راه اندازی مستقیم تماس های ویدئویی و جلسات با استفاده از برنامه هایی مانند Zoom و Slack از طریق ویژگی پیام رسانی پلت فرم.

این شرکت می گوید استقبال کاربران تاکنون بوده است “دیدن شگفت انگیز” – اگرچه با توجه به واکنش به اولین داستان ها در آمریکای شمالی قضاوت می شود ، اما ممکن است این استقبال در آستانه یک چهره ناگهانی باشد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *