MSM تصور می کند که تقلید عمیق جعلی RT’s Trump ، پذیرش او “پیاده پای پوتین” است – RT World News

توسط نبوژا مالیچ، نویسنده ارشد RT

یک فیلم هجوآمیز با استفاده از فناوری “deepfake” برای نشان دادن دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده به آمدن برای کار در RT پس از انتخابات نوامبر ، توسط دست فروشان “Russiagate” در Daily Beast و پروژه لینکلن بسیار جدی گرفته شد.

در یک قطعه مروارید-چنگال که توسط یک روزنامه نگار مستقر در اسکاتلند نوشته شده است ، Beast این آگهی را نامیده است – که در آن بازیگری ساخته شده است که ظاهراً شبیه رئیس جمهور است که صدای گزند صدای واقعی ترامپ را از متن خارج می کند – “عجیب و غریب ، و صادقانه بگویم ، به شدت نگران کننده است.” نویسنده ، جیمی راس ، استدلال کرد که پیام آن این بود “نه خیلی ظریف نشان می دهد که پوتین قهرمان شخصی ترامپ است و رئیس جمهور ایالات متحده در جیب کرملین است.”

این تنها ذهنی خواندن راس نیست که به او رجوع می کند ، زیرا او با اعلام این قطعه ، “ما می دانیم که ولادیمیر پوتین مبارزات مادام العمر خود را برای اخلال در دموکراسی آمریکایی و تخریب بنیان های تمدن غرب به طور جدی انجام می دهد.”

این مقداری ثروتمند است که قصد دارد این را “بداند” و چهار سال گذشته را با عصبانیت اصرار کرده است که ترامپ عروسک خیمه شب بازی پوتین است ، و اکنون در RT گفت که چنین گفته است. حتی وقتی که “پروژه لینکلن” – گروهی از مشاوران ناراضی مبارزات انتخاباتی جمهوری خواهان ، که ترامپ آنها را بیکار کرد ، اکنون در خدمت جو بایدن و DNC هستند – ویدیوی RT را به معنای واقعی کلمه می گیرد.

چه نه وحش و نه “لینکلنز” به نظر می رسد متوجه شده اند که این شوخی کاملاً با آنها بوده است. این ویدئو به اندازه رسانه ها و فعالان آمریکایی – مانند آنها – که در چهار سال گذشته نسبت به ادعای تبلیغات خود در مورد وسواس وسواس کرده اند ، مسخره نمی کند که رئیس جمهور سابق رئیس املاک و مستغلات که به نوعی رئیس جمهور شده است “عامل” روسیه که به دنبال چیزی کمتر از نیست “دموکراسی آمریکایی را بهم بزنید و تمدن غربی را نابود کنید” (نگاه کنید به راس ، بالا).

توجه داشته باشید ، Daily Beast همان خروجی چهارشنبه است ارتقا یافته مصاحبه اختصاصی آن با کارگردان “The Comey Rule” ، یک مینی سریال تبلیغاتی نسخه تحقیرآمیز مدیر سابق FBI در تاریخ ، که البته او یک قهرمان است. اتفاقاً RT’s “deepfake” به نظر نمی رسد ترامپ از آنچه هنرمندان گریم Showtime با Brendan Gleeson در آنجا انجام داده اند ، بدتر است.

اخبار مرتبط  سه سیارک عظیم به سمت زمین حرکت کردند ، پس از آنکه منجم آماتور سنگ فضائی عظیمی از دفاع سیاره ای ما را MISSED مشاهده کرد - RT World News
همچنین در rt.com
Russiagate ، تلویزیونی: مینی سریال “The Comey Rule” نشان می دهد که همیشه سال 2016 برای استقرار آمریکا استراس نگران است “چه ویدئویی کاملاً جعلی از جو بایدن که سخنی غیرعقلانی گفته است ، می تواند باشد اگر قبل از شنیدن هرگونه اصلاح ، مانند آتش سوزی در فیس بوک پخش شود.” اما هیچ کس به دلیل اینکه نیازی به آن ندارند ، از دروغ گفتن در مورد بایدن استفاده نکرده است. او بیانیه های بدون نسخه واقعی خود را برای بسیاری از علوفه های میم فراهم می کند ، فقط برای اینکه Beast به دفاع از خود بپردازد.

راس در واقع این کار را چهارشنبه انجام داد ، وقتی گزارش جمهوری خواهان در مورد ماجراهای خارجی پسر بایدن ، هانتر را توصیف کرد “یک کار کلاهبرداری با انگیزه سیاسی.”

اگر نویسندگان و ویراستاران Beast یا مجریان پروژه Lincoln آنها واقعاً به ویدیوی RT توجه داشته باشند ، آنها متوجه تکذیب های مکرر تقلید می شده اند. اینکه آنها این کار را نکردند ، نشان می دهد آنها فقط آنچه را که می خواهند ببینند می بینند.
همچنین در rt.com
اوباما بازنشسته ، مستمری بگیر کری ، رئیس جمهور آمریکا اسنودن: تبلیغات RT را از سال 2035 تماشا کنیداین اولین بار نیست که RT با کلیپ های کنایه آمیز روسیه را متنفر می کند. در سال 2015 ، این شبکه با سرگرم کردن رئیس جمهور باراک اوباما و وزیر امور خارجه جان کری ، دهمین سالگرد خود را جشن گرفت ، و آنها را به عنوان دو بازنشسته بدخلق که از رئیس جمهور ادوارد اسنودن رنجیده اند نشان داد. ویدئوی دیگری که مدیر اصلی آن مارگاریتا سیمونیان بود – و حتی در پایان خود پوتین – کلیشه های غربی را درباره RT و روسیه سرگرم کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=SQQwBfux9i0

پاسخ شبکه به اتهامات مربوط به “مداخله روسیه” در انتخابات 2016 توسط Beasts مختلف در ایالات متحده برای ایجاد یک خط کالا از آن ساخته شده بود. در فرودگاه مسکو یک کیوسک وجود دارد ، درست کنار دروازه پروازهای مقصد ایالات متحده ، که تلنگرهایی را می فروشد که “دنباله روسی” در شن و ماسه اگرچه ممکن است همه شوخی نکنند ، اما پیشنهاد این است که پذیرش دخالت در انتخابات است.

همان ترامپ “deepfake” ، این موضوع در مورد عروسک خیمه شب بازی ترامپ برای پوتین نیست – بلکه به تماشای واکنش های افرادی است که در طول چهار سال گذشته این بحث را داشتند ، تا توضیح دهد که چگونه هیلاری کلینتون در انتخابات شکست خورد ، آنها 99 درصد احتمال پیروزی را به او دادند. و این ، رک و پوست کنده ، بی ارزش است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *