Oktoberfest آلمان بار دیگر به دلیل Covid-19 – RT World News لغو شد

مقامات باواریایی اعلام کردند بزرگترین جشنواره آبجو در جهان ، Oktoberfest که هر ساله در مونیخ برگزار می شود ، برای دومین سال متوالی به دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شده است.

انتظار می رفت جشنواره محبوب پس از برگزار نشدن در سال 2020 ، در سپتامبر امسال برگردد. اما دوستداران آبجو باید یک سال دیگر صبر کنند ، زیرا وضعیت اپیدمیولوژیک در آلمان ، جایی که 3.4 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 83000 نفر به علت Covid-19 جان خود را از دست داده اند ، هنوز تحت کنترل نیست.

“تصور کنید که موج جدیدی ایجاد شده و سپس به یک رویداد فوق العاده پخش کننده تبدیل شده است. نام تجاری برای همیشه آسیب دیده است – و ما این را نمی خواهیم ، “ مارکوس سوئدر ، نخست وزیر ایالت باواریا ، هنگام اعلام لغو اکتبرفست 2021 ، گفت.

فاصله اجتماعی ، ماسک و سایر اقدامات ضد ویروس کرونا بوده است “اجرای آن عملاً غیرممکن است” در این رویداد ، که معمولاً حدود شش میلیون شرکت کننده را از گوشه و کنار جهان جذب می کند ، سویدر اشاره کرد.

و Oktoberfest همه چیز در مورد پیوند است ، نه فاصله اجتماعی ، با افرادی که در معابر وسیع جمع می شوند و پشت میزهای طولانی اجتماع می نشینند تا آبجو را بچرخانند ، سوسیس را بخورند و به موسیقی زنده محلی گوش دهند.

اخبار مرتبط  سفارت آمریکا در امارات هشدار جدید تروریسم را برای شهروندان آمریکایی صادر می کند - اخبار RT جهانی
همچنین در rt.com
پروست! دادگاه باواریا ممنوعیت الکل در فضای باز را که در محدوده حاشیه Covid-19 اعمال شده بود ، لغو کردوقتی آخرین بار جشنواره برگزار شد ، در سال 2019 ، خزانه اقتصاد باواریا 1.23 میلیارد یورو (1.5 میلیارد دلار) متورم شد. با این حال ، رئیس اکتبرفست ، کلمنس باومگورتنر ، تصمیم به لغو رویداد امسال را خواستار شد “کاملا درست”. حفظ اعتبار خود را به عنوان “جشنواره ای با کیفیت و ایمن” اصرار داشت مهمتر بود.

این اولین بار در تاریخ 200 ساله Oktoberfest نیست که برگزارکنندگان مجبور به لغو آن به دلیل همه گیری می شوند. شیوع وبا در سال 1854 و 1873 به برنامه ها پرداخته شد ، در حالی که جنگ جهانی دوم برای چندین سال شاهد آن بود.
همچنین در rt.com
200 آلمانی مطمئن نیستند که آیا واکسینه شده اند یا نه پس از اعتراف پرستار به ویال SWAPPING از Pfizer jab با نرمال نمکیانتظار می رود امسال یک اکتبرفست جایگزین در دبی برگزار شود ، اما برگزارکنندگان مونیخ به صراحت گفته اند که هیچ ارتباطی با آن رویداد ندارند. هفته گذشته ، باومگورتنر برگزاری جشنواره جدایی را به هم ریخت “کاملا پوچ” و قول داد همه گزینه های قانونی را بررسی کند “برای محافظت از اکتبرفست مونیخ.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *