RT برنده 7 جایزه Red Dot شد و پروژه VR “درس های آشویتس” به عنوان بهترین های برتر شناخته می شود – اخبار جهان RT

فداکاری RT به 75 سال پیروزی در برابر فاشیسم ، در قالب پروژه دیجیتالی خود #VictoryPages ، در جوایز Red Dot 2020 در برلین در هفت گروه کسب کرده است. اکنون برای مسابقات بزرگ طراحی جایزه بزرگ جایزه رقابت می کند.

#VictoryPages ادای احترام هنری دیجیتال است که اشکال مختلفی را به خود اختصاص داده و در پنج سیستم عامل رسانه های اجتماعی بازی می کند. سه مورد از عناصر آن توسط هیئت داوران Red Dot 2020 ذکر شده است. پروژه واقعیت مجازی “درس های آشویتس” موفق به کسب دو مورد از بالاترین شایستگی ها شد: بهترین های بهترین برای آنلاین در گروه پروژه های ویژه ، و برای طراحی رابط و تجربه کاربری در بخش Graphic Computer 3D. این فیلم همچنین برنده دو نقطه قرمز است: یکی برای فیلم و انیمیشن در فیلم های کوتاه و دیگری برای تصویرگری.

“درس های آشویتس” به 75 سالگرد آزادسازی اردوگاه کار اجباری آشویتس توسط ارتش سرخ ادای احترام می کند. این عناصر از واقعیت های مجازی و فناوری های تصویری حجمی برخوردار است و با همکاری هنرمند VR دنیس سمیونف تولید شد.

“جنگ دیگر نیست” توسط پیتر بانكوف دو امتیاز قرمز بدست آورد: برای پوسترها در سریال و برای چاپ در پوسترها. مجموعه ای از پوسترهای چاپی ، با الهام از شعرهایی که در خط مقدم در طول جنگ جهانی دوم نوشته شده بود و دارای گزیده هایی از گرافیکی به تصویر کشیده شده توسط این هنرمند است.

#VictoryPages همچنین دارای نوع خاص خود است: “ممکن است”. این تیم با گردآوری صدها کتیبه تاریخی اصلی از ساختمان ریچستاگ این فونت منحصر به فرد را ایجاد کرد. در پشت خلق هر شخصیت فونت ، یک نامه واقعی وجود دارد ، که توسط سربازان شوروی که 75 سال پیش در عملیات برلین شرکت کرده بودند ، نوشته شده است. “می” همچنین در بخش Typefaces یک امتیاز قرمز برای تایپوگرافی را کسب کرد.

اخبار مرتبط  گزارش شده است که موساد واکسن ویروس کرونا ویروس چینی را برای "مطالعه" به اسرائیل آورده است - RT World News

وی گفت: “ایجاد تعادل بین طراحی با یک نمایش مدرن و ایجاد لحن برای محتوای واقعاً احساسی کار بسیار دشواری بود. به نظر می رسد که این جوایز ثابت می کنند که ما موفق شدیم! “ کریل کارنوویچ-والوا نویسنده پروژه می گوید.

امسال ، حدود 7000 مدخل برای نقاط مختلفی جنگیدند. #VictoryPages هفت گل به ثمر رساند ، دو نفر از آنها در رده های بهترین ها قرار می گیرند – فقط 0.8 درصد از پذیرفته شدگان این سال دریافت کردند.

پیشروان در بخش طراحی ارتباطات در ماه اکتبر اعلام می شوند. تمام برندگان Red Dot: Best of Best نامزد دریافت جایزه برتر در طراحی ارتباطات ، Red Dot: Grand Prix هستند. این تمایز ویژه در سال 2020 به هفت اثر خلاق خواهد رسید.

پیش از این ، آزمایشگاه خلاق RT به دلیل پروژه خود در مورد خانواده رومانف ، برنده جایزه Red Dot شد. آلبوم عکس خانواده AR که به عنوان بخشی از پروژه # Romanovs100 منتشر شد ، در بخش Interface & User Experience برنده شد. #VictoryPages اکنون 24 جایزه دریافت کرده است ، از جمله برنده های معتبر Shorty و Webby.

Red Dot در سال 1955 به منظور احترام از طراحی عالی تأسیس شد و توسط هیئت های داوری متخصص در زمینه های طراحی محصول ، طراحی ارتباطات و مفاهیم طراحی انتخاب شده است. کلیه برندهای برنده جوایز و آثار ارتباطی از اکتبر سال 2020 در یک نمایشگاه آنلاین در وب سایت Red Dot ارائه می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *