RT نقشه زنده ای را به شما متصل می کند که داوطلبان و افراد نیازمند کمک در بین کروناویروس – RT World News

پروژه خیرخواهانه RT “نوبت ما به عمل” نقشه زنده را راه اندازی کرده است که داوطلبان بالقوه و کسانی که تلاش می کنند به تنهایی با آنها دست و پنجه نرم کنند.

نقشه زنده این امکان را برای افراد – در درجه اول افراد مسن و مجبور به انزوا در خانه های خود در میان حبس های جهانی Covid-19 – فراهم می کند تا ارتباط مستقیمی با داوطلبان مشتاق داشته باشند تا به آنها کمک کنند تا بحران را ببینند.

برای دریافت کمک یا قرض گرفتن کمک برای کسانی که در خانه گیر هستند ، اولین قدم ثبت نام در وب سایت پروژه است. پس از مشخص کردن موقعیت مکانی خود ، می توانید داوطلب شوید یا درخواست کمک ارسال کنید ، اگر این شما هستید یا شخصی که می دانید به پشتیبانی نیاز دارد.

هیچ دستورالعمل دقیقی در مورد اینکه یک درخواست چه می تواند وجود داشته باشد وجود ندارد – اما اطمینان حاصل کنید که تا آنجا که ممکن است دقیق باشد ، زیرا شفافیت تحقق آن بدون تأخیر افزایش می یابد.

اخبار مرتبط  سربازان نیجریه ای همزمان با آغاز ساعت 24 ساعت ممنوع الخروج به معترضان ضد خشونت ضد پلیس در لاگوس آتش گشودند - گزارش ها - اخبار جهانی RT

تکالیف معمولی شامل درخواست هایی برای تهیه مواد غذایی ، دارو و سایر نیازهای اساسی است و قبل از اینکه یک داوطلب بتواند این کار را انجام دهد ، هر وظیفه توسط تیم مدرسان بررسی می شود.
همچنین در rt.com
WHO 9 نامزد واکسن Covid-19 تولید شده در روسیه را به لیست آزمایشات جهانی اضافه می کنداگر به شخصی که از وب سایت استفاده کرده است ، کمک کرده اید ، با بارگذاری فیلم ها و عکس ها ، کار خود را مستند کنید. انجام کار خوب با یک پاداش همراه است: شما نه تنها به مردم کمک می کنید بلکه برای هر کار ضبط شده امتیاز ویژه ای را نیز در دست دارید. وقتی همه گیر به خوبی پیش رفت ، فعالترین داوطلبان هدایای این پروژه را دریافت می کنند.

به ارتش داوطلب اینجا بپیوندید.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *