S. کره در میان “بدترین شیوع کرونا ویروس در ماه ها” هزاران عضو کلیسا را ​​قرنطینه می کند – RT World News

کره جنوبی پس از ظهور خوشه های جدید مرتبط با گروه های مذهبی ، در حال مهار سنبله کورو ویروس است.

شیوع coronavirusus مربوط به کلیسای Sarang Jeil در سئول ، که بدترین وضعیت در نزدیک به شش ماه است ، منجر به سفت تر شدن قوانین دوردست اجتماعی شده است. مقامات روز دوشنبه گفتند كه تاكنون 315 پرونده مرتبط با كلیسا تأیید شده است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای کره (KCDC) گزارش داد 197 مورد جدید در روز دوشنبه ، چهارمین روز متوالی افزایش سه رقمی. این بعد از چند هفته با شماره هایی که عموماً در دهه 30 و 40 میلادی است صورت می گیرد.

آخرین موارد ، تعداد کل عفونتها به 15 هزار و 1515 نفر از جمله 305 مرگ و میر در کشوری رسیده است که یکی از داستانهای موفقیت آمیز کنترل koronavirus در جهان بوده است.
همچنین در rt.com
پس از ظهور کانون های جدید Covid-19 در منطقه تفریحی اصلی شهر ، باشگاه ها و کافه های شبانه در سئول تعطیل شدندمقامات هشدار داده اند که شرایط کنونی مرحله اولیه انتقال در مقیاس بزرگ است. “ما با یک بحران روبرو هستیم که اگر کنترل فعلی کنترل نشود ، باعث افزایش نمایی موارد خواهد شد که به نوبه خود می تواند منجر به فروپاشی سیستم پزشکی ما و خسارات اقتصادی عظیم شود.” مدیر KCDC جئونگ یون-کیونگ گفت.

اخبار مرتبط  ایالات متحده آمریکا بی سر و صدا همه بمب افکن های B-52 را از Guam فقط چند روز پس از نمایش "نمایش نیرو" به یاد می آورد - RT World News

معاون وزیر بهداشت این کشور گفت كه پیشتر كلیسای پرستریا لیست های نادرستی از 4000 عضو آن را تهیه كرده بود. در حالی که نزدیک به 320 نفر از آنها مثبت آزمایش کرده اند ، از جمله Reverend Jun Kwang-hoon ، بیش از 600 نفر که مقامات می خواهند در انزوا ببینند ، برای این افراد بی حساب بودند.

جون ، رهبر کلیسا ، یک فعال محافظه کار است که همچنین اقدام به برگزاری راهپیمایی های ضددولتی می کند که خواستار برکناری رئیس جمهور لیبرال مون جائه است. دفتر دادستانی روز یکشنبه اعلام کرد که می خواهد وثیقه جون لغو شود زیرا او با اتهامات قبلی برای نقض قوانین انتخابات روبرو است.

در ماه فوریه ، مقامات تلاش کردند تا طغیان کنند که در یک فرقه پنهانی مسیحی در شهر دائگو پدید آمد و کشنده ترین خوشه کشور شد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *