SECOND قفل دوم Covid-19 در صورت محدود شدن محدودیت در آلمان ، اجتناب ناپذیر است – وزیر – RT World News

وزیر اقتصاد آلمان با صدور هشدار غیرقابل توصیف به ایالت های فدرال ، به آنها گفت كه در حین استراحت محدودیت های كورو ویروس ، آرامش خود را حفظ كنند – یا با بازگشت تعطیلی دیگر در سراسر كشور روبرو شوند.

اگر اکنون عصب خود را حفظ کنیم ، می توانیم از قفل دوم جلوگیری کنیم. به همین دلیل یک اقدام مشترک توسط دولتهای فدرال و ایالتی بسیار مهم است ، “ به نقل از رسانه های محلی پیتر آلتمایر ، وزیر اقتصاد آلمان ، گفته است.

آلتمایر گفت که ملت نباید خیلی دور شود در حالی که کووید 19 هنوز در شهرهای آلمان هجوم می آورد – نزدیک به 144000 نفر را آلوده و 4500 نفر را کشت. –

ما نباید مانند یک جوجه در حال چرخیدن باشیم ، با محکم کردن و سست شدن متناوب ، یکدیگر را بیرون می کشیم [the lockdown].

هفته گذشته ، صدراعظم آنگلا مرکل به مغازه ها و بازارهای تا 800 متر مربع اجازه داد که درهای خود را باز کنند ، به شرط اینکه “حفظ بهداشت” و به بازدید کنندگان اجازه می دهد تا فاصله اجتماعی را حفظ کنند. آلتمایر هنگام احتیاط ، از تصمیم مرکل دفاع کرد و اظهار داشت که مشاغل کوچکتر ذخایر کمتری دارند “تا سر خود را بالای آب نگه دارند.”

با شروع از 4 ماه مه ، سایر سرمایه گذاری ها مانند کتابفروشی ها ، فروشندگان ماشین و آرایشگاه ها می توانند مجدداً اقدامات خود را مجدداً انجام دهند و اقدامات بهداشتی دقیقی را اعمال کنند. در آن روز مدارس باز می شوند “به تدریج و بسیار کند” همانطور که مرکل بیان کرد ، اما به هر ایالت حق داده شد که از جدول زمانی کل کشور منحرف شود.

اخبار مرتبط  مدیر ترامپ با توجه به اولین آزمایش هسته ای از سال 1992 به عنوان نشان از قدرت برای روسیه و چین - گزارش ها - RT World News
همچنین در rt.com
هشدار رئیس بهداشت ، هشدار داد: کاهش موارد کووید 19 در آلمان فقط ممکن است به دلیل عدم آزمایش در عید پاک باشد ،رویدادهای بزرگ عمومی مانند خدمات مذهبی حداقل تا 31 اوت ممنوع خواهد ماند. به همین ترتیب ، هنوز هیچ علامتی وجود ندارد که بارها ، کافه ها ، رستوران ها ، سینما ها و سالن های موسیقی می توانند به زودی باز شود.

قفل شدید اعتراضات در سراسر آلمان را برانگیخته است ، زیرا برخی از مردم آنها را به عنوان فشارهای غیرضروری در مورد آزادی های خود می بینند.

https://www.youtube.com/watch؟v=Qp_1NFFRd2A

با این حال ، اکثر آلمانی ها از تمدید اقدامات پشتیبانی می کنند ، با این وجود بخش قابل توجهی حتی برای سخت گیری آنها نیز تمایل دارند.

کشورهای دیگر در اروپا به آرامی از خاموشی خارج می شوند. هفته گذشته ، فروشگاه های کوچک در ایتالیا و اتریش بازگشایی شدند و پس از آن دانمارک که بچه ها به مدرسه بازگشتند و برخی از کلیساها خدمات عید پاک را انجام دادند. اسپانیا به کارمندان غیر ضروری در ارتباطات ، توزیع مواد غذایی و سرویس بهداشتی اجازه داد که به دنبال یک قرنطینه 14 روزه به محل کار خود بروند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *