TikTok ، Spotify ، Pinterest و برنامه های دیگر همه آنها را خراب می کند زیرا کاربران ناامید توییتر را شکایت می کنند – RT World News

پلتفرم اشتراک گذاری ویدیو TikTok و بسیاری از برنامه ها و سایت های دیگر ، همه به یکباره کاهش یافته است ، و با عجله کاربران زیادی در سراسر جهان رانده می شود تا عصبانیت خود را در توییتر خاموش کنند ، و برخی را شگفت زده کند که آیا اینترنت فقط خراب شده است.

رده خارج از کشور در روز چهارشنبه رخ داد ، و ده ها هزار کاربر ناامید را برای گزارش انواع مشکلات فنی در Down Detector فرستاد. در کنار TikTok ، سایتهای آسیب دیده شامل Pinterest ، Spotify ، Tinder ، خدمات وب آمازون و Venmo از جمله موارد دیگر هستند.

بسیاری از افراد معتقدند این برنامه ها با ابراز ناامیدی در توییتر ، یکی از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی هنوز هم ایستاده اند (حداقل فعلاً) ، گفتند که این برنامه ها تنها چیزی است که آنها را در حین گیر کردن قفل نگه می دارد ، در حالی که دیگران ویران شده اند که اکنون مجبور به رفتن هستند. “با افراد واقعی ارتباط برقرار کنید.”

اگرچه بسیاری از مشکلات را تا حد زیادی به چالش می کشیدند ، برخی به نتیجه گیری و نظریه های شدیدتر در مورد سقوط چند سایت می پردازند.

کاربر احتمالاً “آنها احتمالاً حساس شده و به آن گفتند” پیشنهادی.

با بی شمار افراد در سراسر جهان برای مقابله با تنهایی و کسالت در میان محاصره ، به رسانه های اجتماعی و تعامل دیجیتال متوسل می شوند ، برخی اظهار داشتند که این سیستم عامل ها به سادگی زیر بار خود می روند.

در حالی که خاموشی در بسیاری از سایتها و برنامه های ناقص تا حدودی متداول است و تمایل به رفع آن در طی چند ساعت دارند ، دیدن این تعداد بسیار ناگهانی بسیار نادر است. هنوز مشخص نیست که آیا هر یک از اشکالات به یک علت مشترک مربوط می شود یا خیر.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  بر اساس گزارش تکان دهنده ، از هر 10 درمان پزشکی تنها 1 مورد با شواهد با کیفیت بالا پشتیبانی می شود - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *