TikTok “ملی گرایی سفید” و “اطلاعات غلط” در مورد یهودیان را ممنوع می کند – اخبار جهانی RT

برنامه اشتراک ویدیو TikTok قوانین گفتار نفرت خود را گسترش داده است و تعداد زیادی از محتوای طرفدار سفید و ضد یهود را حذف خواهد کرد. این اقدام در حالی صورت می گیرد که چندین شرکت رسانه های اجتماعی علیه یهودی ستیزی سرکوب می کنند.

TikTok در به روزرسانی “دستورالعمل های جامعه” خود که روز چهارشنبه در یک پست وبلاگ اعلام شد ، گفت که محتوای مربوط به “ناسیونالیسم سفید ، نظریه نسل کشی سفید … و جنبش هایی مانند هویت طلبی و برتری مردان.”
همچنین در rt.com
لغو فرهنگ دعوت شده به پلی استیشن: سونی امکان ضبط گپ های بازی را فراهم می کند و به بازیکنان اجازه می دهد به دلیل سخنان نفرت انگیز با یکدیگر TATTLE کنندعلاوه بر این ، این شرکت گفت که آن را ممنوع می کند “اطلاعات غلط و کلیشه های آسیب رسان در مورد جوامع یهودی ، مسلمان و دیگر جوامع.” این پست وبلاگ ادامه داد ، این ممنوعیت شامل خواهد شد “اطلاعات غلط در مورد افراد و خانواده های مشهور یهودی که به عنوان وکالت برای انتشار یهود ستیزی استفاده می شوند.”

گرچه در این پست نام وی ذکر نشده بود ، “افراد و خانواده های یهودی قابل توجه” بر اساس گزارشی از ایندیپندنت ، احتمالاً شامل میلیاردر میلیاردر سرمایه دار لیبرال جورج سوروس و خانواده بانکی روچیلد می شود که هر دو از اهداف محبوب کاربران توطئه تیک توک هستند.

اخبار مرتبط  ترامپ می گوید پس از ارسال نخست وزیر انگلیس جانسون به ICU ، شرکت های دارویی ایالات متحده در انگلیس در تلاش برای درمان کووید 19 بودند - RT World News
همچنین در rt.com
تبلیغات ضد vaxx در فیس بوک ممنوع است زیرا پلت فرم رسانه های اجتماعی متعهد می شود واکسن ها را تبلیغ کندتصمیم گیری در مورد اینکه چه نوع محتوایی به عنوان “یهودی ستیزی” طبقه بندی می شود ، برای سانسور کنندگان TikTok دشوار خواهد بود. به عنوان مثال ، قدرت و نفوذ سیاسی سوروس کاملاً مستند است ، با این حال مدافعان او اغلب منتقدان او را به یهودستیزی متهم می کنند ، صرف نظر از قصد آنها. به همین ترتیب ، تعریف از “ناسیونالیسم سفید” به طور مداوم در حال تغییر است و می تواند از حمایت از یک قوم قفقاز تا حمایت از رئیس جمهور دونالد ترامپ معنی داشته باشد.

این شرکت متعلق به چین هیچ نمونه ای از محتوای ممنوع ارائه نکرده است.

با اجرای قوانین جدید ، TikTok به فیس بوک و توییتر می پیوندد ، که هر دو قانون ضد یهودستیزی و تئوری های توطئه را در هفته های اخیر تحت فشار قرار دادند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *