TikTok می گوید که داده های کاربر هندی را به چین ارسال کرده است ، می گوید: این برنامه به اینترنت دموکراتیک شده است – RT World News

پس از آن که دهلی نو ده ها برنامه تلفن همراه ساخت چینی را با استناد به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی ممنوع اعلام کرد ، TikTok به اشتراک گذاشتن داده های کاربران هند با چین منکر شد و گفت که حتی در صورت درخواست دولت خارجی این کار را نخواهد کرد.

شعبه هندی شرکت مستقر در پکن اصرار داشت که از آن پیروی کند “کلیه موارد امنیتی و حریم خصوصی داده ها طبق قانون هند و هیچ اطلاعاتی از کاربران ما در هند به اشتراک گذاشته نشده است” با هر دولتی از جمله چین

“علاوه بر این ، اگر در آینده از ما خواسته شود ، این کار را نمی کنیم. ما بالاترین اهمیت را برای حفظ حریم شخصی و یکپارچگی کاربران قرار می دهیم. “ بیانیه نیکیل گاندی ، رئیس TikTok هند ، می گوید.

پیش از این ، وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات 59 برنامه تلفن همراه متعلق به چینی از جمله TikTok و همچنین سکوی میکروبلاگینگ Weibo ، سرویس پیام رسانی WeChat و مرورگر UC Alibaba را ممنوع اعلام کرده بود.

دهلی نو با استناد به گزارش های بی شماری درباره برنامه ها ، این تصمیم غافلگیرانه را توضیح داد “سرقت و انتقال ناگهانی داده های کاربران به روشی غیرمجاز.” این وزارتخانه می گوید که این داده ها به شکلی استخراج شده و پروفایل شده اند که باعث نقض حاکمیت هند ، امنیت ملی و دفاع می شود.

اخبار مرتبط  to تعیین ریشه دقیق Covid-19 امکان پذیر نیست ، اما شواهد موجود در مورد منبع حیوانات - WHO - RT World News

TikTok به سرعت در محبوبیت خود در هند رشد کرده است ، بزرگترین بازار خارجی این شرکت ، که حدود 120 میلیون نفر از آن استفاده می کنند.
همچنین در rt.com
“پیشگیری از حاکمیت و صداقت”: هند ممنوع 59 برنامه تلفن همراه چینی از جمله TikTok و Shareitممنوعیت 59 برنامه در میان تنش های مارپیچ در امتداد مرز مورد اختلاف هند و چین در هیمالیا رخ داد. درگیری درگیر صدها سرباز از هر دو طرف در اوایل ماه ژوئن آغاز شد و حداقل 20 سرباز هندی کشته شدند.

در حالی که گزارش ها به نقل از مقامات هندی ادعا می کردند که 40 سرباز چینی کشته شده اند ، پکن این تعداد را نیز رد کرد “اخبار جعلی”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *