TIME پس از محکوم کردن ابرقهرمانان به عنوان “پلیس در کیپ” ، آنلاین سرسخت شد – RT World News

مجله TIME از جهان خواسته است كه جلوی جلال و جلال ابرقهرمانان را بگیرند ، و اظهار كردند كه آنها اساساً پلیس های سفید با شن و ماسه هستند – و آنها را بسیار مشكل ایجاد می كند. این بسیار منطقی به نظر می رسد ، در واقع هیچ کس در پاسخ به توییت نیست.

سرانجام هالیوود به دلیل عاشقانه سازی پلیس ، در معرض مسئولیت قرار گرفته است ، TIME با خوشحالی در توقیف شهر خود خاطرنشان كرد ، اما تلاش برای بررسی مجدد روایت موذیانه “پلیس خوب” در سرگرمی باید به هوشیارهای داستانی كه غالبا دارای امتیازات فوق العاده ناعادلانه هستند ، گسترش یابد.

“ابرقهرمانان به جز پلیس با کلاهبرداری که با قدرت خود عدالت را تصویب می کنند چیست؟” مجله شجاعانه (و بلاغت) پرسید.

تایم به درستی خاطرنشان كرد كه بتمن گاهی اوقات سفارشات را نادیده می گیرد و “سرکش می رود” ، که از آنجا که وجود دارد بسیار مشکل ساز است “هیچ کمیته نظارتی برای ارزیابی اینکه آیا تعصب های بروس وین بر چه کسی تحت تأثیر عدالت قرار می گیرد و چگونه؟” در مقاله TIME استدلال می شود که این فقط یکی از نمونه های بسیار نگران کننده است که در زیر ذره تاریک شخصیت های کتاب طنز مبارزه با جرم می درخشد.
همچنین در rt.com
BLM برای مجسمه های DIGITAL ارائه می دهد: انتقامجویان مارول برای مجسمه پیش نمایش کاپیتان آمریکا مجبور به معذرت خواهی شدند.برای بدتر شدن امور ، سازندگان و ستارگان فیلم های ابرقهرمانی غالباً مردان سفید پوست ، دگرجنسگرا هستند – در را باز می کنند تا شایع شود “سکسیسم ، همو هراسی ، ترانسفوبیا و اشکال دیگر تعصب” در دنیای داستانی که زن و مرد در لباس تنگ پرواز می کنند و با افراد بد مبارزه می کنند.

اخبار مرتبط  ترامپ پس از تیراندازی در وین ، "تروریسم پست" را محکوم کرد - RT World News

بدیهی است ، همه در رسانه های اجتماعی به دلیل لغو این ستمگران کلاهبردار ، عمیقاً تحت تأثیر این پرونده هوایی قرار گرفتند.

“اکنون وقت آن رسیده است که اشتراک خود را در TIME رها کنید ،” خواندن یکی نظر توییتر برخی دیگر ابراز تاسف کردند که چگونه سرگرمی های خوش خیم اکنون تحت محاصره قرار گرفته است “فرهنگ عجیب و غریب بیدار.”

به طرز شگفت آور ، به نظر می رسد که جنبش Black Lives Matter قبلاً با ابرقهرمانان مسابقه ای ناخوشایند داشته است. تیم تبلیغاتی بازی ویدیویی آینده ‘Marvel’s Avengers ‘Avengers ، یک نمایشگر پس زمینه قابل بارگیری منتشر کرد که عکسی از بازی مجسمه کاپیتان آمریکایی مجهز را نشان می داد.

ظاهراً این تصویر قبلاً با شهوت بازی مرتبط بوده است ، اما با این وجود فعالان ضد نژادپرستانه را ، که ظاهراً فکر می کردند این امر به خرابکاری مجسمه ها در سراسر ایالات متحده و اروپا مرتبط است ، مشاهده کرد. شرکت پشت این بازی پس از مواجهه با واکنش شدید از سوی اوباش خشم آنلاین ، تصویر را کشید.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *