Trudeau تایید کرد “حداقل 18 کشته” توسط تیرانداز در نوا اسکوشیا – RT World News

جاستین ترودو ، نخست وزیر کانادا گفت ، حداقل 18 نفر کشته شدند پس از اینکه مسلح مسلح در حالی که یک افسر پلیس بر روی تیراندازی در چندین مکان در سراسر نوا اسکوشیا حرکت می کرد ، کشته شد.

پلیس سلطنتی کانادایی کانادا پس از واکنش به تیراندازی در شهر Portapique ، حوالی ساعت 11:30 بعدازظهر شنبه شب ، از وضعیت تیرانداز فعال خبر داد. این مظنون بعداً به عنوان گابریل وورتمن ، 51 ساله ، دندانپزشک که خودروی خود را به عنوان وسیله نقلیه RCMP مخفی کرده بود ، شناسایی شد.

“یک فرد مسلح جان حداقل 18 نفر را گرفت و در میان آنها یک زن با لباس بود که وظیفه آن محافظت از زندگی است حتی اگر این خود او را به خطر بیاندازد.” ترودو گفت.

یکی از قربانیان شامل یک زن ثابت بود که به حادثه فعال تیرانداز پاسخ داده بود. یکی دیگر از افسران RCMP نیز در بیمارستان است ، اما صدمات غیرقابل تهدید در پی دارد.

اخبار مرتبط  رهبر کنگره هند برای انتشار "اخبار جدید" در مورد درگیری مرزهای چین در تماس فریبنده دستگیر شد - RT World News

پلیس اعتقاد دارد که مهاجم ابتدا قربانیان خود را به طور خاص در ابتدا قبل از حمله به غریبه ها به طور تصادفی هدف قرار داد. مقامات گفتند شنبه شب که فرد مسلح بوده است “بازداشت” اما اندکی پس از آن مشخص شد که او است “فوت شده” بعد از آتش سوزی

اکنون تیراندازی های نوا اسکوشیا کشنده ترین کشتار جمعی در تاریخ کانادا است.
همچنین در rt.com
“دندانپزشک در لباس مبدل پلیس” 16 نفر را در مرگبارترین کشتار جمعی کانادا کشته است: تاکنون درباره قتل عام نوا اسکوشیا چه خبر است؟مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *