Ubisoft جایگزین پادکست های درون بازی می شود پس از اظهارات “ترنسفوبیک” میزبان با واکنش شدید روبرو می شود – RT World News

شرکت فرانسوی بازی های ویدیویی Ubisoft قول داد که پادکست ها را در عنوان جدید خود “Watch Dogs: Legion” جایگزین کند ، پس از آنکه مفسران آنلاین روزنامه نگار انگلیسی هلن لوئیس را به خاطر اظهارات “ترنس هراسی” که در گذشته گفته بود ، صدا کردند.

اختلافات کمی پس از انتشار بازی جدید Ubisoft در اواخر ماه اکتبر رخ داد. این شرکت گفت که از اظهارات لوئیس بی اطلاع است و متعهد شد که پادکست های درون بازی را که به زودی توسط خبرنگار منتشر می شود ، جایگزین کند.

“نه یوبی سافت و نه بازی منعکس کننده نظرات این روزنامه نگار نیستند ،” یوبی سافت در بیانیه ای از طریق پست الکترونیکی به وب سایت بازی های ویدیویی Kotaku گفت ، دلیل این کار را لوئیس در این بازی دانست “تولید کننده خارجی” و امیدوار به “تقویت کنید [its] تحقیق درباره پیشینه” در آینده.

“در حالی که پادکست های درون بازی از یک اسکریپت از پیش تأیید شده پیروی می کنند و به نام خود و یا با نظرات خود صحبت نمی کنند ، ما درک می کنیم که این همکاری خود ممکن است توهین آمیز تلقی شود و ما عمیقا از هر گونه صدمه ای که ایجاد کرده است پشیمان هستیم.” ادامه یافت

در حالی که این شرکت به طور دقیق مشخص نکرد که کدام اظهارات توهین آمیز تلقی شده است ، اما جمعیت آنلاین به سرعت اظهارات گذشته لوئیس را که در حال حاضر یکی از نویسندگان ستاد برای اقیانوس اطلس است ، کشف کردند.
همچنین در rt.com
زیر بار بردن سیاست از گلو گیمرها بازی نمی فروشد – متخصصان صنعت این را می دانند ، اما رسانه ها انکار می کنندیک نظر سال 2017 در تایمز ، با عنوان “یک مرد نمی تواند فقط بگوید که او به یک زن تبدیل شده است” توجه ویژه ای را به خود جلب کرد ، و به ویژه توهین آمیز به نظر می رسید. در این مقاله ، لوئیس علیه شناسایی خود جنسیتی بحث کرد و از برنامه های انگلستان برای ساده سازی روند تغییر قانونی جنسیت از طریق شناسایی خود انتقاد کرد.

“زن یا مرد بودن اکنون کاملاً در ذهن شما است. در این شرایط آب و هوایی ، چه کسی با ریشی که آلت تناسلی خود را در اتاق رختکن زنان نشان می دهد ، به چالش کشیده شود؟ “ او نوشت.

این روزنامه نگار قبلاً نیز با انتقاد از دیدگاه های خود در مطبوعات فمینیستی ، برچسب “TERF” یا “فمینیست رادیکال خارج از استثنا” را به خود اختصاص داده بود. این اصطلاح ابتدا در مورد فمینیست هایی که سال می کردند آیا زنان ترانس زنان “واقعی” هستند به کار رفته است ، اما اکنون به نظر می رسد که در مورد هر خانمی که نظریه جنسیت یا جنبش ترانس را زیر سوال می برد یا از آن انتقاد می کند ، گسترش یافته است.

برخی از افراد آنلاین ، از جمله صداپیشه دیگری که در این بازی ظاهر شده بود ، در حمایت از لوئیس تجمع کردند و معتقد بودند که او حق عقیده خود را دارد و نباید مورد ادعای طرفداران توئیتر قرار گیرد.

افراد دیگر خود یوبی سافت را هدف قرار دادند و از این شرکت انتقاد کردند که به راحتی تسلیم خشم آنلاین شده است – قبل از اینکه حتی گسترده شود – و این شرکت را متهم کردند که به سادگی سودهای بالاتر از هر چیز دیگری را دنبال می کند.

تمایل این شرکت برای محافظت از سود خود با توجه به تمام سختی هایی که اخیراً در پی رسوائی های متعدد سو abuse استفاده جنسی متحمل شده قابل درک است. در اوایل سال جاری ، چندین مدیر ارشد Ubisoft از کار اخراج شدند یا پس از ضربه شرکت به اتهامات متعدد مربوط به سو sexual رفتار جنسی و آزار و اذیت محیط کار ، مجبور به استعفا شدند. طبق نظرسنجی ناشناس اخیر این شرکت ، 25 درصد از کارکنان آن چنین آزارهایی را تجربه کرده اند یا شاهد آن بوده اند.

اخبار مرتبط  مردی که معلم فرانسوی را سر برید و "پلیس" را به پلیس پناهجوی چچنی تبار قومی متولد مسکو - دادستان
همچنین در rt.com
سهام غول بازی های ویدئویی Ubisoft پس از استعفا از سه مدیر در میان رسوایی سو sexual رفتار جنسی ، سقوط می کندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *