Vandals TRASH مجموعه دیپلماتیک ونزوئلا در کلمبیا به دلیل تنش بین کشورها زیاد است – RT World News

یک دیپلمات ونزوئلا ادعا کرد که مبین به واسطه کنسولگری ونزوئلا در پایتخت کلمبیا بوگوتا ، غارت محل ماموریت و شکستن مبلمان ، به اثبات رساند و خبری از خسارت دید.

وزیر خارجه ونزوئلا ، خورخه آروازا خواستار این شد که مقامات کلمبیا در قبال عمل خرابکاری پاسخگو باشند. وی گفت که آنها مأموریت دیپلماتیک را بدون حمایت و بدون نقض دو ماده از کنوانسیون وین در مورد روابط دیپلماتیک و کنسولی تخطی کردند.

ترکیب کنسولگری ونزوئلا در بوگوتا به طور کامل غارت و از بین رفت ،“Arreaza گفت.”کشور کلمبیا باید پاسخ دهد. “
همچنین در rt.com
ونزوئلا حكم انگلستان را كه ممنوعيت دسترسی به طلای خود را كه در كف های بانك انگلیس نگهداری می شود ، رد كرده استاخبار مرتبط  69 زندانی در فرار از زندان در لبنان فرار کردند ، 5 نفر در اثر تعقیب اتومبیل خود به درخت کشته شدند - RT World News

برخی از ونزوئلا ها با توییت به این حادثه پاسخ دادند متهم کردن کلمبیا “جنگ به راه انداختن“علیه ونزوئلا و خواستار”متقابل” رفتار.

هنوز هم دیگران محکوم رئیس جمهور ونزوئلا ، نیکلاس مادورو به عنوان “دیکتاتور“و رژیم خود را متهم کرد که”کل ونزوئلا را خراب کرده است.

ونزوئلا و کلمبیا سالهاست که با هم اختلاف دارند و به اتهامات متقابل ، تبعید و سایر اقدامات خصمانه مبادله کردند.

تنش ها در ژانویه سال 2019 به اوج خود رسید ، وقتی بوگوتا رسما خوان گوآیدو را به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا تشخیص داد. در پاسخ ، کاراکاس ماه دیگه روابط دیپلماتیک خود با بوگوتا را درمورد تحویل کمک های غیرمجاز تحت حمایت ایالات متحده قطع کرد.

در نوامبر 2019 ، کلمبیا 59 تبعه ونزوئلا را تبعید کرد و آنها را به خرابکاری و تحریک خشونت در هنگام اعتصاب ملی متهم کرد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *