VAST CHASM در نزدیکی بیمارستان ایتالیا باز می شود و چندین وسیله نقلیه را می بلعد ، مرکز Covid تخلیه می شود (VIDEO) – اخبار جهانی RT

در پی صدای بلندی که در ابتدا تصور می شد یک انفجار است ، شکاف گسترده ای در زمین در نزدیکی بیمارستان Ponticelli در ناپل باز شده است. مرکز بیماران Covid این مرکز بلافاصله تخلیه شد.

هنوز هیچ گزارشی از جراحات و یا فوت در رابطه با این حادثه گزارش نشده است ، اگرچه آتش نشانان محل حادثه را فرا گرفته اند و تحقیقات در مورد علت آن در حال انجام است. واحدهای سگ برای جستجوی هر کسی که ممکن است در اتومبیل خود گیر افتاده باشد ، مستقر شده اند.

بیمارستان با وجود تأمین برق توسط ژنراتورها در حالت اضطراری است.

یک حفره عظیم ، به اندازه تقریبی 50 متر (164 فوت) در 50 متر و حدود 15 متر (49 فوت) عمق ، در پارکینگ کارکنان بیمارستان ترک خورد و برخی وسایل نقلیه را بلعید.

اخبار مرتبط  پمپئو ادعا می کند ایران با لایحه جدید غنی سازی اورانیوم به سلاح های هسته ای نزدیکتر خواهد شد - RT World News

این حادثه بین ساعت 6:30 تا 6:45 به وقت محلی اتفاق افتاد و در ابتدا تصور می شد که یک انفجار باشد ، مقامات اکنون گمان می کنند که این یک فروپاشی قنات است.

هماهنگ کنندگان مسئول واحد Covid-19 بیمارستان گفته اند که “به دلیل عدم امکان تضمین آب گرم و برق به طور موقت بسته شده است. در حال حاضر هیچ عنصری وجود ندارد که منجر به فکر یک عمل سو mal شود”.

دادستانی عمومی ناپل تحقیق در مورد علت این حادثه را انجام خواهد داد ، اگرچه مشکوک به بازی ناخوشایند نیست.

گزارش های اولیه نشان می دهد که ممکن است لوله های اکسیژن در زیرزمین بیمارستان منفجر شده یا نشتی منجر به تجمع گاز و انفجار بعدی شود.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *