VIDEO تازه ظهور یافته نشان می دهد که انفجار بیروت چقدر شدید بوده است ، زیرا جستجو برای بیش از 60 مفقود شده هنوز در حال انجام است – RT World News

فیلم های جدید لحظه هولناک را نشان می دهد که پایتخت لبنان ، بیروت با یک شوک شوک آور از یک انفجار مرگبار در بندر شهر مورد اصابت قرار گرفت. اعتقاد بر این است که بیش از 60 نفر همچنان مفقود هستند.

تیم های نجات همچنان در جستجوی قربانیان این دو انفجار که سه شنبه قسمت اعظم بیروت را ویران کردند ، آوار را پاک کردند.

کلیپ کوتاه بدست آمده توسط آژانس تصویری Ruptly RT ، با ساکنان مبهوت خیره شده به ابر قارچ غلیظ دود غلیظی که در اولین انفجار در بندر پایتخت باقی مانده است ، خیره می شود. چند ثانیه بعد انفجار دوم ، با صدای بلندتر و قدرتمندتر رخ می دهد و یک موج شوک شدید را به خیابان های شهر می فرستد.

در حالی که شخصی که در حال فیلمبرداری این فیلم است ، سعی می کند تعادل را از همه جهت پرواز کند.

اخبار مرتبط  در اثر طوفان طوفان در شمال هند ، رعد و برق بیش از 100 نفر را در یک روز کشته است - RT World News

این انفجارها باعث کشته شدن بیش از 150 نفر و تاکنون 300000 بی خانمان شده است. روز شنبه ، خدمات بهداشتی و درمانی کشور گفتند که بیش از 60 نفر هنوز برای این افراد بی حساب هستند.

مقامات این فاجعه را با انفجار حدود 2750 تن نیترات آمونیوم ، یک ماده شیمیایی کاملاً انفجاری که در بمب و کود مورد استفاده قرار می گرفت ، در انبار بندر مخفی کردند. اما هنوز علت دقیق انفجارها مشخص نشده است. روز جمعه ، رسانه های محلی گزارش دادند که رئیس جمهور لبنان ، میشل عون ، این احتمال را که احتمالاً توسط موشک یا بمب ایجاد شده بود ، رد نکرد.
همچنین در rt.com
WATCH موج شوک قدرتمند ناشی از انفجار بیروت را به کلیسا زد که مهمانان برای عروسی جمع می شوندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *