VIDEO تازه هواپیمای بدون سرنشین بیروت را شبیه سطح ماه نشان می دهد که یک ماه پس از انفجار بزرگ باعث کشته و زخمی شدن هزاران نفر شد – RT World News

تصاویر جدید هواپیمای بدون سرنشین که توسط آژانس ویدئویی RT به طور ناگهانی ضبط شده است ، ویرانی در زمین صفر در بندر بیروت را با جزئیات نشان می دهد ، یک ماه پس از انفجار گسترده که پایتخت لبنان را لرزاند.

این ویدئو بندر را نشان می دهد ، جایی که انبار معروف بدنام و پر از مواد منفجره ذخیره نشده به طور نامناسب در آنجا نشسته بود. در اثر انفجار اساساً کل منطقه مسطح شد. به غیر از سیلوهای عظیم دانه ای که توانستند در برابر انفجار مقاومت کنند و حتی بخشی از شهر را محافظت کنند ، هیچ ساختمانی ایستاده باقی نماند.

زمین صفر مانند یک زمین بایر بایر است که با پوسته های ساختمان مشخص شده و در زیر قطعات دیوارها و سقف های سابق مدفون شده است. در دورتر ، مناظر نیمه ویران اطراف ساختمانهای شهر بدون پنجره دیده می شود.

اخبار مرتبط  ناسا با آمادگی SpaceX برای پرواز تاریخی فضایی با سرنشین - بی سر و صدا صندلی اضافی Soyuz را خریداری می کند - RT World News

در همین حال ، جاده های بین ویرانه ها پر از ماشین های در حال حرکت است و برخی تصاویر سورئال را ایجاد می کند.

انفجار بزرگ در 4 اوت حداقل 190 کشته ، بیش از 6000 زخمی و حدود 300000 بی خانمان برجای گذاشت. اعتقاد بر این است که حدود 2700 تن نیترات آمونیوم به این انفجارها دامن می زند ، زیرا از سال 2014 تاکنون در یک انبار کنار بندر به طور ایمن ذخیره نشده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *