VIDEOS مزاحم نشان دهنده حادثه مهلک در تظاهرات بلاروس است. مخالفان می گویند که معترض تیراندازی شد. مقامات اصرار دارند که وی به خود آسیب رساند – RT World News

فیلم های ارسال شده به صورت آنلاین نشان می دهد لحظه سرسام آور یک معترض جوان در جریان درگیری با پلیس در بلاروس به زمین می افتد. درگذشت وی خشمگینانی را در سراسر کشور برانگیخته است که با اعتراضات پس از انتخابات دست به گریبان بودند.

کلیپی که برای نخستین بار توسط AP منتشر شد ، نشان می دهد که افسران پلیس در تجهیزات ضد شورش کاملاً خیابانی که در خیابان نشسته بودند ، بودند. مردی در تی شرت سفید خونین ، که گمان می رود تارایکوفسکی است ، روی زمین سقوط می کند.

هشدار: پخش ویدیو

فیلم هایی که از زوایای دیگر فیلم برداری شده اند و در رسانه های محلی منتشر شده اند ، نشان می دهند که همان مرد با دستان خود در هوا به افسران نزدیک می شود. وی پس از اینکه یکی از مأموران در حال شلیک یک پرتابه در جهت خود بود ، به زمین می افتد.

مقامات ادعا می کنند که تارایکوفسکی پس از مجروح شدن توسط یک دستگاه منفجره خانگی که گفته می شود سعی در سوار کردن مأموران را دارد ، درگذشت. همسر وی النا آلمانی به رسانه ها گفت كه او معتقد است كه تارایكوفسكی به طرز فجیعی توسط پلیس شلیك شده است.

اخبار مرتبط  هشدارهای ارتش پس از رزمایش های گسترده در چین ، نیروهای مسلح تایوان "حق مقابله با حمله را دارند" - RT World News

آلمانی که تأیید کرد که تارایکوفسکی مرد این فیلم ها است ، به AP گفت که وقتی در روز جمعه جسد شوهرش را در یک مورگ مشاهده کرد ، زخم سینه او بود ، در حالی که دست و پای او بود. “کاملاً دست نخورده”

فعالان و برخی رسانه ها اصرار دارند که فیلم های منتشر شده در حال حاضر ادعا می کنند تارایکوفسکی بمبی داشته است ، زیرا کلیپ های موجود به او نشان نمی دهد که هر چیزی را در دست داشته است.

هزاران نفر روز شنبه در مراسم تشییع جنازه تارایکوفسکی حضور داشتند ، تاج ها و گل ها را آوردند و پرچم های تاریخی سفید-قرمز سفید بلاروس را که به طور گسترده توسط مخالفان پذیرفته شده است ، حمل می کنند.

در همین حال ، لوكاشنكو اظهار داشته است كه این اعتراضات توسط شخصیت های خارجی انجام شده است كه مایل به بی ثبات كردن اوضاع در این كشور هستند.
همچنین در rt.com
لوكاشنكو بلاروس برای جابجایی تیپ حمله هوایی به مرزهای غربی این کشور در میان اعتراضات و فعالیت ناتو در لهستان ، لیتوانیفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *