WATCH بادهای قدرتمند را تماشا کنید TEAR ROOF در ساختمان 5 طبقه در قزاقستان – RT World News

یک شهوت قدرتمند سقف را از یک مجتمع آپارتمانی 5 طبقه در قزاقستان سلب کرده است ، سرعت باد به 100 کیلومتر در ساعت می رسد.

این نمایش ترسناک روز سه شنبه در منطقه Akmola قزاقستان برگزار شد و با فیلم ضبط شد و نشان داد که بادهای نیرو طوفان نزدیک سقف را تمیز می کند و سقف را از ساختمان مسکونی جدا می کند ، زیرا چشم اندازهای شوکه شده از این تخریب فیلمبرداری می کردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=wvff5ZI11i4

وی گفت: “مساحت اختلال 700 متر مربع بود. هیچ قربانی و زخمی وجود نداشته است ، “ نورسلطان نوراخمتوف ، وزیر کشور ، به خبرنگاران گفت: “دستگاه های اجرایی محلی و اورژانس منطقه در حال انجام کار برای تجزیه و تحلیل ساختارها هستند.”

بعداً یک مورد تلفات گزارش شد ، با این حال ، یک فرد 39 ساله اهل روستای ارومیقی که پس از وزش باد شدید سقف ساختمان دیگری را در پی داشت ، مجروح شد.

اخبار مرتبط  روحانی هشدار می دهد "اگر" دخالت "در تانکرهای وابسته به ونزوئلا را انجام دهد ،" وارد کشور "خواهد شد - RT World News

طوفان باد ، لقب آن “سیکلون آتلانتیک” در رسانه های محلی ، همچنین سقف های چهار ساختمان دیگر در منطقه ، همه خانه ها را پاره کرده و به 10 ایستگاه حمل و نقل عمومی آسیب رسانده است. ویدئوی دیگر ، عواقب تبخیر را نشان می دهد ، مسیری را برای تخریب به جای مانده از آنها نشان می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=q808NZN7uUs

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *