WATCH بمب افکن های Tu-160 روسی که توسط جت های ناتو در بازی موش و موش بر روی دریای بالتیک سایه زده شده اند – RT World News

با پرواز یک مأموریت معمول بر روی آبهای خنثی بالتیک ، یک جفت هواپیمای Tu-160 به هواپیماهای جنگنده ناتو نزدیک شد که به هواپیماهای روسی نزدیک شدند که خدمه آنها به راحتی می توانند حواشی کوچک را در بال های چاسکرهای خود مشاهده کنند.

یک کلیپ ویدئویی یک دقیقه ای ، منتشر شده توسط وزارت دفاع روسیه ، دو بمب افکن مافوق صوت Tupolev Tu-160 را نشان می دهد – رنگ شده در یکپارچه با مقاومت در برابر حرارت هسته ای سفید هسته ای – برای گشت زنی هشت ساعته خود از طریق دریای بالتیک حرکت می کنند.

تردد وسایل نقلیه غیرنظامی ، آسمان اروپا را روی پاشنه های بیماری همه گیر Covid-19 خالی گذاشته است ، اما نیروهای هوایی در سراسر قاره هنوز در حال گرفتن ترخیص هستند. چند ساعت از پرواز آنها ، هواپیماهای F-16 ناتو سایه بان بمب افکن های روسی را شروع کردند و در این فیلم از چپ و راست مشاهده می شدند.

یک هواپیمای جت F-16 با پرواز بسیار نگران کننده نزدیک به اسکورت بمب فیلم برداری شد ، چنان نزدیک که پرچم دانمارک و گردوی نیروی هوایی (یا نماد شناسایی) روی دم و بال های آن با چشم غیر مسلح قابل مشاهده بود. خلبان دانمارکی درگیر برخی مانورهای تند شد اما نتوانست روسها را از این مسیر دور کند.

اخبار مرتبط  نتانیاهو تظاهرات ضد دولت را به عنوان "BIZARRE" می خواند زیرا او از اظهار نظر "معترضین بیگانه" پسرش یائر دفاع می کند - RT World News

https://www.youtube.com/watch؟v=0kqOcQvWo38

Tu-160 با عنوان “بزور و با تهدید” توسط ناتو شناخته شده و در روسیه شناخته شده است ، Tu-160 پایه اصلی توانایی استراتژیک از برد بلند مدت نیروی هوایی است.

ارتش اوایل سال جاری اعلام کرد ناوگان تو-160 را به نسخه های ‘M’ یا ‘M2 ارتقا خواهد داد. گفته می شود که این بمب افکن های مدرن با موتورهای جدید و کارآمدتر سوخت ، تجهیزات اویونیک دیجیتالی و تجهیزات ارتباطی مجهز شده اند که دارای ایستگاه های جنگی الکترونیکی پیشرفته و راداری است.
همچنین در rt.com
بمب افکن هسته ای Tu-160M ​​مدرن شده روسیه برای نخستین بار به آسمان می رود (VIDEO)مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

برای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *