WATCH در آلمان پس از لغو لحظه لحظه اعتراض به قفل Covid-19 درگیری ها – RT World News

مشکوکین و ضد معترضان ویروس پس از آنکه برگزارکنندگان راهپیمایی علیه قفل در شهر لایپزیگ آلمان اندکی پس از آغاز برنامه ریزی خود را لغو کردند ، با یکدیگر درگیر شده و پلیس درگیر شدند.

لایپزیگ در هفته های اخیر یکی از مراکز جنبش ضد قفل در آلمان بوده است. در 8 نوامبر ، گروه ‘Lateral Thinking’ که اصرار دارد که Covid-19 یک حقه است ، توانست هزاران نفر را در مرکز شهر جمع کند. همچنین بعد از حمایت بوندستاگ از قوانینی که در اواسط هفته از طرف بوندستاگ صورت گرفت تا به دولت مبانی قانونی بیشتری برای اعمال محدودیت های ویروس کرونا بدهد ، روز شنبه نیز یک تجمع گسترده برگزار شد.

هنگامی که افراد مشکوک Covid-19 در اواسط ظهر کورت-ماسور-پلاتز شروع به جمع شدن کردند ، محل برگزاری پیش از این دهها معترض معترض بودند که همه ماسکهای صورت خود را زده بودند و تمام تلاش خود را برای پیروی از قوانین فاصله گذاری اجتماعی داشتند.

سپس ناگهان اعلام شد که تجمع ضد قفل به هیچ وجه برگزار نخواهد شد. برگزارکنندگان گفتند که آنها نمی توانند با شرایط استفاده از ماسک با مقامات موافقت کنند و از چند صد نفر از طرفداران خود که قبلاً در میدان بودند ، خواستند که به خانه خود بروند.

شهردار لایپزیگ ، بورخارد یونگ ، لغو راهپیمایی را در توییتر تحسین کرده و آن را پیروزی ضد معترضان خوانده است.

اخبار مرتبط  کتاب درسی مداخله خارجی؟ دستمزدهای دولت ایالات متحده به "گروه های جامعه مدنی" پس از یخ زدن بودجه - به هنگ کنگ آشکار شد - RT World News

خبر متوقف شدن این رویداد باعث سردرگمی برخی از افراد مشکوک به ویروس کرونا شد که قبلاً به آنجا آمده بودند. با این حال ، آنها سرانجام به گروه های کوچکتر جدا شدند و سعی در راهپیمایی های کوچک در سطح شهر داشتند.

معترضین مخالف با آنها روبرو شدند. گروه های رقیب در حالی که به افسران حمله می کردند با یکدیگر درگیری داشتند. پلیس گفت که درگیری ها در چندین منطقه در شهر آغاز شده است.

چندین دستگیری صورت گرفت ، و فیلم هایی از صحنه نشان می داد که مردم توسط پلیس برده می شوند.

آلمان در اوایل ماه نوامبر وارد یک قفل جزئی جدید شد و دستور داد رستوران ها ، بارها ، سینما ها تعطیل شوند و اجتماعات را به بیش از 10 نفر محدود کند. اما آنگلا مرکل ، صدراعظم اصرار دارد که برای جلوگیری از موج دوم همه گیری ، محدودیت بیشتری لازم است.
همچنین در rt.com
با ادامه رشد جنبش قفل آلمان ، ادعاهای وحشیانه قوانین دوران نازی و مقایسه آن فرانک تلاش های آن را تضعیف می کنداین کشور تاکنون بیش از 914،000 مورد تایید شده Covid-19 را ثبت کرده است که تقریبا 14000 مورد منجر به مرگ و میر شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *