WATCH نجات حیوانات جسورانه در هند – RT World News

ویدئویی از نجات جسورانه بز از یک گودال عمیق در هندوستان ، که نیاز به کار تیمی و کمی آکروباتیک دارد ، ویروسی شده است. بینندگان از شجاعت یکی از مردان شگفت زده شدند.

فیلم هایی از این حادثه که توسط هاردی سینگ ، رئیس پلیس ایالتی آسام به اشتراک گذاشته شده است ، یک تیم نجات غیرمجاز را نشان می دهند که در تلاش است برای رسیدن به حیواناتی که درون یک سوراخ باریک در وسط یک میدان گیر کرده بودند ، برسد. معلوم شد خیلی عمیق است ، و یک جوان محلی داوطلب شد که به داخل گودال فرو رود.

دو نفر دیگر نجات دهنده را با پاهای خود نگه داشتند ، زیرا او سعی داشت چنگ بزند و در نهایت بز را بیرون بکشد. ظاهراً این حیوان از تجربه خود راضی نبود و بلافاصله پس از نجات به یک مزرعه فرو رفت.

اخبار مرتبط  دومین شب درگیری ها در صربستان به دلیل اینکه دولت و مخالفت یکدیگر را به خاطر اعتراض به تعطیلی Covid-19 مقصر دانستند - RT World News

هدف دقیق این سوراخ رمز و راز باقی مانده است ، اما در این ویدئو ، دهانه های مشابه دیگر در این نزدیکی هست ، نشان می دهد که آنها ممکن است برای پست های حصار حفر شده باشند. سینگ از مسئولان خواست تا سوراخ ها را پیدا کرده و آنها را بپوشانند تا در آینده از بروز اشتباهات مشابه جلوگیری کنند.
همچنین در rt.com
هیچ کس عقب نمانده است: مأمور آتش نشانی اکسیژن را به CAT می دهد تا پس از مسمومیت با دود ، آن را از BRINK DEATH برگرداند.فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *