WATCH پلیس برلین به زور اعتراضات غیرقانونی علیه قفل شدن کروناویروس را پراکنده – RT World News

صدها نفر از فعالان در مركز برلین جمع شده و مخالفت خود را با اقدامات ضد حبس Covid-19 و اعتراض دولت مبنی بر “حاكمیت اقتدارگرا” عنوان می كنند. این تجمع با واکنش شدید پلیس روبرو شد.

حدود 300 معترض معترض روز شنبه در میدان رزا-لوکزامبورگ-پلاتز در پایتخت آلمان برای تظاهرات غیرمجاز علیه قفل کوروی ویروس فرود آمدند. شرکت کنندگان مشکلی برای رعایت دستورالعمل های دوری اجتماعی نداشتند و تعداد معدودی از آنها ماسک های محافظ صورت را اهدا نکردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=JcErJT3lKEo

این گردهمایی مردم را با دیدگاههای سیاسی بسیار متفاوتی همراه کرد ، زیرا آگهی های این تظاهرات از فراخوانهای طرفدار دموکراسی کاملاً معتدل به سمتهای نسبتاً تند بود. به عنوان مثال ، یکی از معترضین با پرچم خواندن “واکسیناسیون تروریسم است” مشاهده شد.

این تظاهرات بلافاصله به نزاع بین فعالان و پلیس در تلاش برای بیرون راندن معترضین از منطقه افزایش یافت. چندین نفر بازداشت و به زور در وانتهای پلیس قرار گرفتند.

اخبار مرتبط  فیس بوک تهدید به جلوگیری از به اشتراک گذاری اخبار استرالیایی ها می کند ، زیرا Big Tech و رسانه ها برای کسب درآمد از تبلیغات - RT World News
همچنین در rt.com
وکالت آلمانی پس از مقاومت جدی در برابر قفل “غیر مشروط” Covid-19 به “روانگردان” ارسال شددر اوایل این هفته ، دادگاه قانون اساسی این کشور حكم داد كه آلمانی ها در صورت پایبندی به قوانین دوری اجتماعی ، حق دارند كه اعتراضات سیاسی را برگزار كنند. این پرونده توسط فعالان طرفدار دموکراسی در ایالت هسه آورده شد که پیش از این پرونده خود را با دو دادگاه سطح پایین از دست داده بودند که در کنار مقامات بودند. اما دادگاه قانون اساسی ، ممنوعیت پتو در اعتراضات را غیرقانونی دانست و به مقامات دستور داد كه چنین سیاست هایی را مرور كنند.


فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *