WATCH کلمبیایی ها با تشدید اعتراض به خشونت پلیس در بوگوتا با جوخه های ضد شورش درگیر می شوند – RT World News

به دلیل مرگ یک مرد محلی غیر مسلح به دست پلیس ، اعتراضات علیه وحشیگری اجرای قانون برای چهارمین شب در بوگوتا ادامه یافت و به درگیری آشفته با جوخه های ضد شورش به شدت مسلح منجر شد.

اوایل روز یکشنبه صدها نفر برای مقابله با افسران – که به سپر ضد شورش و تجهیزات سنگین مجهز بودند – در خیابان های پایتخت کلمبیا سیل زدند. برخی از معترضین شعارهایی سر دادند و روی سپرهای پلیس رنگ پاشیدند ، در حالی که از عده ای دیگر با ضرب و شتم افسران فیلمبرداری شد.

وقتی اختلافات بیشتر شد پلیس آرامش خود را حفظ کرد اما یک ضد حمله را آغاز کرد. جوخه های شورش برای جدا كردن جمعیت وارد عمل شده و گاه گاه دستگیر می شدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=rIQ43uDY5r0

این ناآرامی ها پس از آن آغاز شد که خاویر اوردونز ، راننده تاکسی و دانشجوی حقوق 46 ساله توسط پلیس بوگوتا به اتهام نقض قوانین قفل ، باز هم برای مهار ویروس Covid-19 ، بازداشت شد. طبق گفته پلیس ، اردونز با نوشیدن الکل در فضای باز با دوستانش از محدودیت ها سرپیچی کرد.

مأموران او را به زمین کوبیدند و هنگام التماس بارها او را مورد تحسین قرار دادند ، “لطفا ، دیگر نه.” تصاویر گرافیکی دستگیری وی ، که توسط یک تماشاچی فیلمبرداری شده بود ، پس از مرگ اوردونز در بیمارستان در روز سه شنبه ، به سرعت در میان کاربران رسانه های اجتماعی اسپانیایی زبان منتشر شد. مقامات متهم به دو افسر شدند و پنج نفر دیگر نیز به حالت تعلیق درآمدند.

اخبار مرتبط  تماشای دیگر عکسهای عروسی بی رحمانه که توسط خشونت شوک انفجار بیروت قطع شد - RT World News

هشدار این ویدئو شامل صحنه هایی است که ممکن است نگران کننده باشد.

بیشتر ناآرامی ها در ابتدا در بوگوتا اتفاق افتاد ، اما بعداً روز پنجشنبه به شهرهای مدلین ، کالی و مانیزالس سرازیر شد. حداقل 13 نفر در شهرهای کلمبیا جان خود را از دست داده اند و بیش از 200 غیرنظامی و بیش از 190 افسر پلیس زخمی شده اند. کلمبیا در اواخر ماه اوت شروع به آرامش در برخی از محدودیت های قفل در بوگوتا و مدلین کرد ، با تجارت و حمل و نقل عمومی مجاز به کار در یک روش از راه دور اجتماعی.

این کشور آمریکای لاتین در حال حاضر در رده ششم فهرست کشورهایی است که بیشترین آسیب را از این بیماری همه گیر دیده اند. تعداد Covid-19 آن بیش از 709،000 و تعداد کشته شدگان بیش از 22،700 است.
همچنین در rt.com
حداقل 5 کشته در تظاهرات خشن پس از قتل پلیس وکیل در بوگوتا ، کلمبیا (فیلم های گرافیکی)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *