WHO از 1 میلیون مرگ ناشی از Covid در سراسر جهان ابراز تاسف می کند اما می گوید ویروس قابل سرکوب است – RT World News

سازمان بهداشت جهانی (WHO) اندوه خود را در مورد تلفات جهانی ویروس کرونا از یک میلیون نفر ابراز کرده است ، در حالی که می افزاید این بیماری می تواند با گذشت زمان دوباره مهار شود.

وی افزود: “بسیاری از مردم تعداد زیادی از مردم را از دست داده و فرصت خداحافظی را نداشته اند. بسیاری از مردم که مردند ، به تنهایی مردند … این یک مرگ بسیار دشوار و تنهاست. “ سخنگوی سازمان بهداشت جهانی مارگارت هریس در جریان جلسه توجیهی گفت. وی تعداد هفت رقم کشته در سراسر جهان را چنین توصیف کرد “یک نقطه عطف بسیار غم انگیز است.”

هریس گفت که مردم باید امیدوار باشند زیرا بر خلاف آنفولانزا ، ویروس کرونا است “قابل سرکوب”

تعداد مرگ و میرهای مرتبط با ویروس کرونا در روز سه شنبه از یک میلیون نفر گذشته است. از زمان ظهور ویروس در شهر ووهان چین در ماه دسامبر ، بیش از 33 میلیون نفر آزمایش مثبت داشته اند.

آژانس بهداشتی سازمان ملل هفته گذشته هشدار داد که ویروس کرونا می تواند تا زمانی که واکسن در دسترس عموم قرار گیرد ، دو میلیون نفر جان خود را از دست بدهد.

اخبار مرتبط  برج سائورون یا کلاه پاپ؟ طراحی PS5 که به تازگی منتشر شده است ، به استهزاء گسترده آنلاین - RT World News منجر می شود
همچنین در rt.com
WHO می گوید: تعداد مرگ و میرهای ناشی از Covid-19 ممکن است “به احتمال زیاد” به 2 میلیون قبل از واکسن در دسترس باشددر ماه آگوست ، روسیه اولین کشوری بود که از تلقیح علیه این بیماری رونمایی کرد. وزارت بهداشت روسیه گفت ، این واکسن که “Sputnik V” نامیده می شود ، بیش از 5000 داوطلب تجویز شده است و هیچ عارضه جانبی جدی گزارش نشده است.

بسیاری از کشورها در اروپا و سایر نقاط جهان افزایش روزانه موارد Covid-19 را گزارش کرده اند ، اما افزایش آزمایشات مثبت افزایش موت ها را به دنبال نداشته است. با این حال ، افزایش عفونت های جدید باعث شده است که کشورهایی مانند انگلیس اقداماتی را که ظاهراً حاوی ویروس است طراحی کنند. برخی از این سیاست ها تحت نظارت روزافزون قرار گرفته اند ، زیرا مطالعات و آمارهای دولت نتایج اقتصادی ، اجتماعی و بهداشتی قفل قفل ها را نشان می دهد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *