WHO به جوانان هشدار می دهد که علائم خفیف و ناچیزی در رانندگی کروناویروس در منطقه آسیا و اقیانوسیه ندارند – RT World News

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز سه شنبه اعلام كرد كه گسترش كروناویروس در منطقه آسیا و اقیانوسیه به طور فزاینده ای توسط مردم در دهه 20 ، 30 و 40 انجام می شود.

WHO هشدار داد كه بسياري از آنها از اينكه آسيبي هستند و علايم خفيف Covid-19 دارند ، آگاه نيستند.

تاکشی کسایی ، مدیر منطقه ای WHO مستقر در مانیل ، در یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین گفت: آنها آنها ناخواسته را به دیگران منتقل می کنند.

“این خطر ریخت و پاش را به افراد آسیب پذیر ، سالمندان ، بیماران تحت مراقبت طولانی مدت ، افرادی که در مناطق پرجمعیت شهری و مناطق کم آب روستایی زندگی می کنند ، افزایش می دهد.” او اشاره کرد. “ما باید تلاش های خود را برای جلوگیری از انتقال ویروس به جوامع آسیب پذیر دو برابر کنیم.”
همچنین در rt.com
این متخصص بیماری می گوید: جهش باعث می شود که کورو ویروس عفونی تر شود – ممکن است یک چیز خوب باشدسازمان بهداشت جهانی می گوید ، منطقه اقیانوس آرام غربی ، که 27 کشور آسیا و اقیانوس آرام را در بر می گیرد ، تاکنون بیش از 400000 عفونت کرو ویروسی و نزدیک به 9،300 کشته را تأیید کرده است. این 2.3 درصد از عفونت های جهانی را تشکیل می دهد.

اخبار مرتبط  صدها نفر از معترضین خواستار حذف حصار در مرز لهستان و آلمان در میان قفل شدن Covid-19 (VIDEO) - RT World News

مقامات سازمان بهداشت جهانی معتقدند كه كشورهای آسیا و اقیانوسیه وارد شده اند “مرحله جدیدی از همه گیری.” بسیاری از دولتها در حال پاسخگویی به Covid-19 ، تاکتیکها و استراتژیهای جدیدی را اتخاذ می کنند که به حداقل می رساند اختلال در مقیاس بزرگ برای زندگی و اقتصاد مردم باشد.

کسایی گفت که شیوع بیماری ها زودتر شناسایی شده است ، در حالی که مقامات با مداخلات هدفمند تر به آنها پاسخ می دهند.

“همه گیری در حال تغییر است ،” این مقام گفت. با این حال ، در حالی که جهش ها مشاهده شده است ، WHO هنوز ویروس را اینگونه می بیند “نسبتا پایدار.” سازمان جهانی بهداشت همچنین به داروخانه ها یادآوری کرده است که هنگام ایجاد واکسن ، تمام مراحل تحقیق و توسعه لازم را رعایت کنند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *