WHO بیش از 230،000 عفونت جدید Covid-19 گزارش کرده است ، که روزانه رکورد جدیدی را نشان می دهد – RT World News

سازمان بهداشت جهانی رکورد افزایشی در موارد کرونا ویروس در سراسر جهان به ثبت رسانده است. تعداد موارد تایید شده در طی 24 ساعت گذشته نزدیک به یک چهارم میلیون نفر است.

رکورد افزایش 230370 در روز یکشنبه توسط سازمان جهانی بهداشت ثبت شد که بیشترین تعداد موارد جدید از ایالات متحده ، برزیل ، هند و آفریقای جنوبی به ثبت رسیده است. این بالاترین سنبله روزانه از زمان شیوع بیماری همه گیر سال گذشته است.

سه کشور اول که بیشترین کمک را به سنبله داشتند تقریباً نیمی از کل موارد ثبت شده در سراسر جهان را تشکیل می دهند. ایالات متحده با بیش از 3/3 میلیون نفر تحت تأثیر کرونا ویروس و حدود 140،000 کشته ، بسیار بدترین کشور قرار دارد.

رکورد روزانه جدید از بالاترین رقم بالاترین رقم ثبت شده در روز جمعه با بیش از 2،000 فراتر رفت. به نظر می رسد که میزان مرگ Covid-19 در حدود 5،000 روزانه ثابت است.

اخبار مرتبط  چین سایر گزارشها را به منظور تغییر "هیچ پرونده ای بدون سند و ممانعت" از سایر کشورها مورد بررسی قرار داد - WHO - RT World News
همچنین در rt.com
نظرسنجی IATA – بیش از 60 درصد مسافران قصد دارند سفرهای خود را در دنیای پس از همه گیر کاهش دهندسطح كروناویروس جهانی دقیقاً زیر 13 میلیون علامت گذاری شده است و اگر همین مسیر ادامه یابد ، این رقم به زودی فراتر می رود.

این همه گیر وحشتناک که قبلاً نیم سال دیگر جهان را درگیر خود کرده است ، تاکنون بیش از 560،000 نفر را در سراسر جهان کشته است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *