WHO دعوت نشده است؟ سازمان بهداشت جهانی به دنبال شرکت در تحقیقات چین در مورد منشا Covid-19 است – RT World News

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است كه پكن در حال تحقیق در مورد منشاء رمان كروناویروس است كه برای اولین بار در ووهان ظاهر شد ، اما این آژانس تاكنون از مشاركت در این كاوشگر جلوگیری كرده است.

اکنون گفته شده است که می خواهد دعوتی برای شرکت در تحقیقات چین درباره شیوع کووید -19 کند. تاریک جاسارویچ ، سخنگوی سازمان جهانی بهداشت ، گفت این سازمان “مشتاق کار کردن” در “دعوت دولت چین” به درون “منشأ حیوانات” coronavirus رمان.

اظهارات وی کمتر از 24 ساعت پس از آن صورت می گیرد که نماینده سازمان جهانی بهداشت در چین ، دکتر گودن گاله ، فاش کرد که وی از این امر آگاه است “برخی تحقیقات ملی اتفاق افتاده بود ،” اما هنوز خواسته نشده بود که در پکن شرکت کند. پزشک بهداشت عمومی مالتی افزود: از دیدگاه وی ، دلیل خوبی وجود ندارد که WHO از تحقیقات چینی مستثنی شود.
همچنین در rt.com
اطلاعات آمریكا می گوید Covid-19 “دست بشر نیست” اما نظریه آزمایشگاه مبدأ ووهان را بررسی می كنداخبار مرتبط  خورشید گرفتگی "حلقه آتش" به دلیل تابش آسمان ما در این هفته - RT World News

دکتر گالا همچنین فاش کرد که “منشأ ویروس بسیار مهم است” و نیاز به مطالعه دارد “از بروز مجدد جلوگیری کنید.” WHO تاکنون مجاز به مطالعه اسناد از دو آزمایشگاه ویروسی در ووهان ، مرکز اصلی ویروس نیست. با این حال ، آنها تأکید کرده اند که هیچ تردیدی ندارند که coronavirus رمان به طور طبیعی رخ داده است.

پکن بلافاصله به سیگنال های بدن بهداشت سازمان ملل درمورد تحقیقات داخلی چینی پاسخ نمی دهد. دولت چین وقتی WHO با هدف جبران عدم ادعای عدم هشدار دادن به جهان در مورد خطرات ناشی از تاج ویروس ، از سازمان جهانی بهداشت دفاع كرد.

Covid-19 نخستین بار در دسامبر گذشته ، قبل از گسترش در سراسر جهان ، در شهر ووهان مشخص شد. WHO در 11 مارس آن را همه گیر اعلام کرد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *