WHO نسبت به دوره دشوار جدید هشدار می دهد زیرا “اکثریت قریب به اتفاق” افرادی که هنوز در معرض خطر هستند – اخبار جهانی RT

رئیس اورژانس سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که تقریباً 10 درصد از جمعیت جهان ممکن است به ویروس کرونا مبتلا شده باشند – و این باعث می شود اکثر مردم جهان در معرض خطر باشند.

مایک ریان ، رئیس اورژانس WHO ، روز دوشنبه به هیئت اجرایی آژانس گفت که از هر 10 نفر یک نفر ممکن است در سراسر جهان به ویروس کرونا آلوده شده باشد.

مایک رایان در گفتگو با هیئت اجرایی آژانس اذعان کرد که سطح عفونت بسته به کشور ، گروه و مناطق شهری یا روستایی متفاوت است ، “اما معنی آن این است که اکثریت قریب به اتفاق جهان در معرض خطر باقی مانده است.”

ما اکنون به یک دوره دشوار می رویم. این بیماری همچنان در حال شیوع است.

این مقام ابتدا در روز جمعه با اشاره به این که رقم 10 درصدی بود ، ذکر کرد “بهترین حدس ما” در رابطه با میزان جهانی عفونت تا به امروز ، و کسانی که آنتی بادی برای ویروس دارند. جهان در است “برای یک جهنم سواری برای هشت یا نه ماه آینده” رایان در حالی که در انتظار واکسن است ، به یک وبینار میزبان آکادمی سلطنتی ایرلند گفت.

با این حال ، وی اظهار داشت که واکسن ایجاد خواهد کرد “این یک گلوله نقره ای نیست بلکه یک ابزار اضافی است که باید برای مبارزه با این بیماری به یک استراتژی جامع اضافه شود.”
همچنین در rt.com
“Twindemic”: مقامات اتحادیه اروپا در مورد مخلوط آنفلوانزا و ویروس کرونا هشدار می دهند ، به دولت ها می گویند مراقب خود باشنداخبار مرتبط  مادورو 100+ قانونگذار مخالف را برای ترویج "آشتی ملی" در ونزوئلا بخشید - اخبار جهانی RT

هفته گذشته ، جهان از یک عبور کرد “مبهم” WHO اعلام کرد که با بیش از یک میلیون نفر در اثر ویروس کرونا ویران شده است.

وی افزود: “طی سالهای گذشته ما گزارش ها ، بررسی ها و توصیه های بسیاری داشته ایم كه همگی همان حرف را می زنند: جهان برای همه گیری آمادگی ندارد. COVID-19 حقیقت را آشکار کرده است: وقتی زمان فرا رسید ، جهان هنوز آماده نبود. “ مدیر کل WHO دکتر تدروس آدانوم گبریزوس گفت.

وی افزود که جهان باید با رویکرد همه دولت و همه جامعه برای آماده سازی سرمایه گذاری کند.

در همین حال ، در جلسه هیئت مدیره روز دوشنبه ، که در آن ایالات متحده بار دیگر از چین شکایت کرد “ناموفق” برای ارائه اطلاعات دقیق و به موقع در مورد شیوع ، رایان گفت که WHO لیستی از متخصصان را برای شرکت در یک مأموریت بین المللی برای تصویب دولت چین ارائه داده است. متخصصان برای بررسی منشا ویروس کرونا کار خواهند کرد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *