WHO پس از آزمایش ، به توسعه دهنده Remdesivir بازگشت

سازمان بهداشت جهانی (WHO) از تحقیق خود در مورد Remdesivir پس از اینكه سازنده آن استدلال كرد كه نتایج با مطالعات قبلی “ناسازگار است” دفاع كرد. آزمایش WHO ادعا کرد که این دارو به بیماران Covid-19 کمک نمی کند.

“این یک نتیجه قابل اعتماد است ، اجازه ندهید کسی خلاف شما را بگوید ، زیرا آنها سعی خواهند کرد” ریچارد پتو ، آماری مستقل که WHO برای ارزیابی دادگاه خود استخدام كرده است ، روز جمعه به خبرنگاران گفت. به گفته رویترز ، او استدلال کرد که هرگونه سود از Remdesivir ممکن است ناشی از شانس باشد.

مطالعه با بودجه سازمان بهداشت جهانی بر روی چهار داروی ضد ویروسی ، از جمله Remdesivir و Hydroxychloroquine ، بیش از 11000 بیمار Covid-19 را در 30 کشور درگیر کرد. این تحقیق نشان داد که تمام داروهای آزمایش شده دارای آن هستند “کم یا بدون تأثیر” در مورد مرگ و میر ، نیاز به تهویه یا مقدار روزهایی که در بیمارستان سپری می شود.

اخبار مرتبط  ارتش آمریکا پایگاه دیگری در عراق را ترک می کند - RT World News

توسعه دهنده Remdesivir ، Gilead Sciences اشاره کرد که نتایج این آزمایش مورد بررسی قرار نگرفته است و استدلال می کند که آنها “به نظر می رسد با شواهد قوی تر از چندین مطالعه تصادفی و کنترل شده منتشر شده در مجلات معتبر مغایرت ندارد.” این شرکت مستقر در کالیفرنیا گفت که مزایای Remdesivir برای بیماران Covid-19 در سه آزمایش قبلی نشان داده شده بود ، که نتایج آن هفته گذشته در مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شد.
همچنین در rt.com
“باورنکردنی بود”: ترامپ تبلیغ جدید “ضد” Covid-19 “رگنرون” را انجام می دهد ، وعده می دهد که برای بیماران بیمارستان رایگان خواهد بودRemdesivir تنها داروی ضد ویروسی است که برای درمان بیماران Covid-19 در ایالات متحده مجاز است. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، Remdesivir را هنگام بهبودی از ویروس در اوایل این ماه ، در میان سایر درمان ها ، مصرف کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *