Wuhan China برای بازگشایی مدارس ، اما همچنان آماده است تا در صورت گسترش Covid-19 به آموزش آنلاین روی بیاورد – RT World News

ووهان ، شهری که برای اولین بار شیوع بیماری Covid-19 در چین کشف شد ، هفته آینده مدارس و مهد کودک ها را بازگشایی می کند. با این حال ، برنامه های احتمالی برای بازگشت به آموزش آنلاین در صورت بازگشت مجدد عروق در حال انجام است.

مقامات محلی در ووهان گفتند ، هنگامی که ترم پاییز از روز پنجشنبه آغاز می شود ، حدود 2،842 موسسه آموزشی در سراسر 11 میلیون نفر جمعیت چین درهای خود را به روی حدود 1.4 میلیون دانش آموز باز می كنند.

مدارس تحت قوانین پیشگیری از اپیدمی کار خواهند کرد. به دانش آموزان آموزش داده می شود که هنگام رفت و آمد از ماسک استفاده کنند و از وسایل حمل و نقل عمومی خودداری کنند ، در حالی که مربیان گزارش های روزانه را به مسئولان بهداشت ارائه می دهند. در صورت بروز شیوع جدید Covid-19 ، آموزش مجدداً به صورت آنلاین برمی گردد.

اخبار مرتبط  رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در برابر "ملی گرایی واکسن" ، زیرا 172 کشور عضو برنامه توزیع واکسن جهانی Covid-19 شده اند - RT World News
همچنین در rt.com
مهمانی استخر ووهان نشان می دهد که چین بیش از تعطیلات Covid-19 است. بقیه دنیا ، نه خیلیووهان و استان اطراف آن هوبئی جایی است که ویروس کرونا برای اولین بار در چین شناسایی شد. این منطقه برای متوقف کردن شیوع بیماری تحمل شدید 76 روزه داشت. اکثریت قریب به اتفاق موارد Covid-19 گزارش شده در کشور از ووهان بوده است. از اواسط ماه مه هیچ انتقال محلی از عفونت در آنجا مشخص نشده است.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *