YouTube برای حذف فیلم های حاوی “اطلاعات غلط” واکسن Covid-19 – RT World News

پلتفرم اشتراک ویدیو یوتیوب در گسترش قوانین فعلی سرویس در مورد دروغ ها و تئوری های توطئه در مورد همه گیر ، اعلام کرده است که فیلم های حاوی اطلاعات غلط در مورد واکسن کرونا را ممنوع می کند.

“یک واکسن Covid-19 ممکن است قریب الوقوع باشد ، بنابراین ما اطمینان می دهیم که سیاست های صحیحی را در نظر گرفته ایم تا بتوانیم آن را حذف کنیم [related] اطلاعات غلط “ یوتیوب روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت.

هرگونه محتوای حاوی ادعاهای مربوط به واکسن Covid-19 که با اجماع مقامات محلی بهداشت یا سازمان بهداشت جهانی مغایرت داشته باشد ، اکنون در بستر ویدئویی متعلق به Google ممنوع است.

این شامل هر گونه پیشنهاد واکسن است “باعث کشته شدن افراد ، ایجاد ناباروری یا کاشت ریز تراشه در افراد می شود” یوتیوب گفت.

بحث های کلی در فیلم های YouTube در مورد “نگرانی های گسترده” سخنگویی به رویترز گفت که بیش از این واکسن در سیستم عامل باقی خواهد ماند.
همچنین در rt.com
تبلیغات ضد vaxx در فیس بوک ممنوع است زیرا پلت فرم رسانه های اجتماعی متعهد به تبلیغ واکسن استاخبار مرتبط  یک زن پس از اینکه گفته می شود ماسک می زند ، با "کونگ فو" به کارمند فروشگاه مواد مخدر حمله می کند - RT World News

در فوریه سال جاری ، YouTube تبلیغات کانال هایی را که محتوای ضد واکسن را تبلیغ می کردند حذف کرد و هشدار داد که از تبلیغات بعدی در ویدیوهایی که این بازدیدها را تأیید می کنند جلوگیری می کند.

سپس در آوریل ، یوتیوب تئوری های توطئه را که به دروغ شبکه های Covid-19 را به 5G متصل می کرد ، ممنوع کرد. این حرکت به نوبه خود با ممنوعیت هرگونه محتوای مربوط به ویروس کرونا همراه بود “مستقیماً متناقض است” سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می کند “پزشکی بی اساس”.

تصمیم روز چهارشنبه برای جلوگیری از “اطلاعات غلط” در مورد واکسن Covid-19 پس از آن منتشر شد که یکی دیگر از غول رسانه های اجتماعی ، فیس بوک ، تبلیغات ضد واکسن را ممنوع کرد و گفت که این باعث تشویق کاربران سیستم عامل به ابتلا به آنفولانزا می شود.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *